گروه مشاوره های دندان پزشکی در کلاب لبخند

روی تصویر زیر کلیک کنید

مشاوره با دندان پزشک
تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir

جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
RSS
تحصیل و اشتغال پرستار دندان پزشک و بهداشتکار دهان

اینجانب پرستار دندانپزشکی دانشگاه شهیدبهشتی سال1372 میباشم .علیرغم علاقه به ادامه تحصیل وکاردراین رشته به علت به کار گیری نیروهای غیر متخصص ازجانب دندانپزشکان سرخورده شده ودست از کارکشیده ام.تقاضا دارم برای ادامه تحصیل دراین رشته چاره ای بیاندیشید

[QUO
اینجانب پرستار دندانپزشکی دانشگاه شهیدبهشتی سال1372 میباشم .علیرغم علاقه به ادامه تحصیل وکاردراین رشته به علت به کار گیری نیروهای غیر متخصص ازجانب دندانپزشکان سرخورده شده ودست از کارکشیده ام.تقاضا دارم برای ادامه تحصیل دراین رشته چاره ای بیاندیشید [/QUOTE]TE] :cry:

سلام
من هم یک دندان پزشک هستم و برای کلینیک خود هرجه به دنبال یک "پرستاردندان پزشک مناسب گشتم پیدا نکردم، لذا به ناچار تا کنون مجبور به آموزش افراد زیادی شده ام که طبعاً نمی توانند جای یک فرد تحصیل کرده را بگیرند! کاش کسانی که مدیریت امور را در دست دارند وظیفه ای هم برای اشتغال درست این قشرهای عظیم جوان فارغ التحصیل احساس می کردند و برای ارتقاء کیفیت خدمات و ارتباط صحیح اقشار تحصیل کرده فکری می کردند.
به امید آن روز
شما بدنبود که ایمیل یا تلفن یا حداقل شهر خود را ذکر می کردید
موفق باشید

باسلام
ازایردن تقاضا می کنم بخشی را برای ایجاد ارتباط بین فارغ التحصیلان "پرستار دندان پزشک" با "دندان پزشکان" ایجاد کنند
ممنون از این همه زحماتی که برای صنف می کشید
موفق باشید
یک پرستار

لطفا از افراد متخصص در این رشته کمک گرفته شود

با سلام
من فارغ التحصیل رشته پرستاری دندانپزشکی (بهداشتکار دهان) می باشم در حال حاضر در خارج از کشور زندگی می کنم. من برای گرفتن معادل مدرکم واجازه کار اقدام کرده ام و به غیر از مدارک تحصیلیم ازمن مجوز اجاره کار در کشور خودم یعنی ایران را هم درخواست کرده اند، یعنی وزارت مربوطه با توجه به مدرک تحصیلیم باید برای من مجوز کار صادر کند.
سوال من از شما این است که من از کجا وچگونه می توانم این مجوز را بگیرم؟
لطفا راهنمایی بفرمایید ضمنن من پانزده سال سابقه کار در ایران در رشته خودم در بخش دولتی هم دارم و در حال حاضر گرفتن این مجوز یرای من یسیار مهم است تا بتوانم معادل مدرکم را بگیرم.
ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
با سپاس فراوان
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (2 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel

مشاوره با دندانپزشک