تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
آموزش آزاد دندان پزشکی, تحصیل در رشته دندان پزشکی با پرداخت هزینه

افتتاح دانشکده دندان پزشکی کیش در خانی‌ آباد نو تهران

دانشکده دندان پزشکی بین المللی پردیس کیش با حضور وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در محله خانی آباد نو تهران افتتاح شد.

این مطلب در مورد این خبر را ببینید، جالبه:
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در مصاحبه ای که دیروز در برخی از رسانه های عمومی بازتاب یافت، اعلام کرد: صرف پرداخت کردن پول، مجوزی برای ورود افراد به دوره های تحصیلات تکمیلی در دانشگاه های رسمی کشور نیست و اصلا این طور نیست که هر کسی بخواهد پول بدهد و برود و در کلاس درس دکتری بنشیند.
کامران دانشجو در این مصاحبه تاکید کرد: فقط داوطلبانی می‌توانند با پرداخت شهریه، دانشجوی دکتری شوند که در آزمون نیمه ‌متمرکز دکتری شرکت کرده و رتبه آورده باشند.
وی درباره برخی انتقادات نسبت به پذیرش دانشجوی پولی در مقطع دکتری، گفت: آنچه که برخی رسانه‌ها دارند تحت عنوان دانشجوی دکتری پولی عنوان می‌کنند همان دانشجوی دکتری مازاد بر ظرفیت است این دانشجویان باید شهریه پرداخت کنند اما تأکید می‌کنم که هر کسی نمی‌تواند از طریق پرداخت شهریه، دانشجوی دکتری شود بلکه فردی که با پرداخت شهریه دانشجوی دکتری می‌شود حتماً باید در آزمون نیمه‌ متمرکز دکتری رتبه‌ای کسب کرده باشد. به عنوان مثال اگر ظرفیت پذیرش روزانه در یک رشته 50 نفر باشد، نفر پنجاه و یکم می‌تواند با پرداخت شهریه وارد دوره دکتری شود.
حال با توجه به آنچه جناب دانشجو مدعی شده، به وی توصیه می شود تنها به عنوان یک نمونه، از رییس دانشگاه شهید بهشتی که یکی از معتبرترین دانشگاه های رسمی کشور است، درباره چگونگی جذب دانشجویان دوره های تحصیلات تکمیلی در شعبه دانشگاه شهید بهشتی در دبی سوال کند.
آیا در این شعبه که با هدف جذب دانشجویان خارجی تاسیس شده، تا به حال چند نفر غیر ایرانی جذب شده و به تحصیل اشتغال دارند؟
به بیان واضح تر، جناب وزیر آیا خبر دارد که در حال حاضر چه تعداد از مدیران شرکت های تجاری خصوصی ایرانی و کارمندان ارشد دستگاه های دولتی ایران و یا نمایندگان مجلس کشورمان و... در دانشگاه شهید بهشتی شعبه دبی برای کسب مدرک دکتری و فوق لیسانس اقدام کرده اند؟
کدام یک از این آقایان در آزمون نیمه‌متمرکز دکتری شرکت کرده و رتبه آورده اند؟ این آقایان به جز پرداخت پول حائز چه شرطی بوده اند که با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مدرک رسمی فوق لیسانس و دکترای تخصصی یکی از معتبرترین دانشگاه های ایران را در دبی دریافت کرده و یا خواهند کرد؟
آقای وزیر آیا شعبه دانشگاه شهید بهشتی در دبی عملا یکی از حیاط خلوت هایی نیست که در خارج از کشور مشغول ارائه مدارک رسمی تحصیلات عالی داخل کشور است؟ آن هم به کسانی که در کنکورهای داخلی نتوانسته اند حدنصاب قبولی کسب کنند ولی با پرداخت پول در کلاس دکتری آن هم در یک کشور خارجی در کلاس دکتری نشسته اند.
گفتنی است شاید دیگر بروز چنین مواردی برای مردم امری عادی شده باشد، اما قطعا انکار آن در روز روشن آن هم از سوی وزیر مربوطه، بسیار دردآور خواهد بود، اما به هر حال امیدواریم جناب وزیر حداقل برای تنویر افکار عمومی و رفع شبهاتی که در خصوص شعبه دانشگاه شهید بهشتی در دبی مطرح است پاسخ قانع کننده ای داشته باشد.

منبع

سلام شرایط پذیرش دانشجو در دانشگاه کیش در رشته دندانپزشکی عمومی وکاردانی پروتز چیست شهریه هر ترم چقدر است آیا خوابگاه به دانشجویان تعلق میگیرد

پسر من محمد صفا، دارای معدل بالای 17 و یک سال و نیم هم در کشور مالزی زبان انگلیسی خوانده و ۶ ماه هم در یکی‌ از بهترین دبیرستان های آمریکایی مشغول به تحصیل بوده، مایل هستم پسرم در دانشکده دندان پزشکی‌ پردیس کیش مشغول به تحصیل شود چون علاقه زیادی به این رشته دارد، ضمنا من پزشک هستم و از تمکن مالی برخور دارم، متمنی است بنده را راهنمایی کنید. رتبهٔ کنکور وی رضایت بخش نیست، آیا امکان تحصیل در آن دانشکده را دارد؟
من منتظر پاسخ شما هستم
با تشکر فراوان
ویرایش: ایردن | Irden - 06/08/2012 10:19:57

بنده علاقه زیادی به رشته های پزشکی دارم و قصد دارم در یکی از رشته های پزشکی ادامه تحصیل دهم .لطفا در مورد معرفی رشته های گروه پزشکی دانشگاه پردیس عنایت بفرمایید. سپاسگزارم

با سلام
می خواستم در مورد ورودی دانشگاه سوال کنم. من حدود دو سال خارج از کشور بودم و حالا می خواستم بدانم می شود بدون کنکور وارد دانشگاه شد؟
با سپاس

سلام
من کنکور سراسری ندادم، می خواستم ببینم می تونم امسال برای دندان پزشکی شرکت کنم؟

من می خواستم ثبت نام کنم در رشته دندان پزشکی تمام شرایط را هم دارم اما بجز شرکت در ازمون.

هر کمکی هم دانشگاه ازم بخواهد انجام میدم از لحاظ مالی، فقط ازتون خواهش می کنم کمکم کنید بتونم ثبت نام کنم اینم تلفن تماس من است 0939819....عاجزانه خواهش می کنم کمکم کنید.

با عرض سلام و خسته نباشید.
من به مدت 2 سال دانشجوی رشته دندان پزشکی در ارمنستان بودم که الان برگشتم به خاطر شرایط کنونی.
من می تونم بدون کنکور وارد دانشگاه بین المللی بشم یا نه؟ راهی داره؟ چون من دانشگاهم مورد تایید نبوده

با عرض سلام و خسته نباشید

من دانشجوی رشته دندان پزشکی هستم و می خواستم انتقالی برای دانشگاه کیش بگیرم. چه شرایطی را باید طی کنم؟

با تشکر
خدانگهدار

معدل کتبی بالای ١٦ ندارم، از لحاظ مالی تامین هستم. جای تجدید نظر وجود دارد؟

سلام دانشکده کیش در خانی اباد؟ واقعا نقض غرض نیست؟ به عنوان یک معلم با وجود اینکه با اصل واحدهای بین الملل موافقم مسیر فعلی را اصلا به صلاح نمی بینم واقعا چند دانشجوی با ملیت غیر ایرانی در این واحد ها پذیرفته شده یا تقاضای ادامه تحصیل داده اند؟

IP/ واقعی: 188.245.83.228 / 108.162.219.224

با سلام
دانش اموزد سال چهارم تجربی هستم و در امارات درس می خوانم. برای ورود به دانشگاه بین الملل کیش احتیاجی به کنکور هست؟ اگر امکان دارد اطلاعاتی درباره ی زمان ثبت نام و شهریه و شرایط ورود اعلام بفرمایید.
با تشکر فراوان

سلام

از گچساران استان کهکیلویه و بویر احمد پیام می فرستم. قصد مهاجرت جهت تحصیل به خارج از کشور را دارم و به دلیل مشکلات و شرایط سخت آنجا دوست دارم که در کشور خودم باشم. خواستم اگر بشود من هزینه ای را که در خارج از کشور باید صرف کنم به دانشگاه کمک کنم. شرایط پذیرش من با این روش در دانشگاه امکان دارد یا نه؟
خواهشمندم به من پاسخ دهید.

خیلی ممنون

آیا میتوان با دیپلم ریاضی در رشته های پزشکی یا دندانپزشکی دانشگاه بین المللی ثبت نام کرد؟

با سلام و احترام

ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت بیش از پیش برای دست اندرکاران "ایردن" خواهشمندم در صورت امکان به سوال زیر پاسخ دهید.
آیا یک تبعه افغانستان، با هزینه شخصی می تواند در دانشکده دندان پزشکی"ایردن" شروع به تحصیل کند؟

با تشکر و سپاس
موسوی

آقای/خانم موسوی،

با سپاس از پیام شما برای ایردن، به اطلاع می رساند این پایگاه به هیچ دانشکده یا دانشگاهی مرتبط نیست. ایردن تنها یک رسانه و یک مرکز طراحی نرم افزار دندان پزشکی است.

برای کسب اطلاع از شرایط تحصیل در دانشکده های دندان پزشکی ایران می توانید با هریک از دانشکده ها از طریق ایمیل یا تلفن تماس بگیرید. اطلاعات موجود از دانشکده های دندان پزشکی در ایردن را در آدرس زیر ملاحظه فرمایید:

بااحترام - سیما
مدیر ارتباطات ایردن

با سلام
من پزشکی عمومی را در افغانستان تمام کردم و در رشته جراحی کار نمودم. علاقه زیاد به دندانپزشکی دارم نسبت سطح بالای دانش دندانپزشکی در ايران علاقه مندم بطور آزاد در یکی از دانشکده های دندانپزشکی ثبت نام نمایم. لطف نموده مرا راهنمای نموده با توجه به اینکه تبعه افغانستان هستم آیا شرایط پذیرش برایم وجود دارد یا نه و چه مدارک لازم خواهد بود.
من دانشجوي ترم يك دندان پزشكي در دانشگاه دولتي پزشكي مينسك (بلاروس) هستم و تازه كلاس هايم شروع شده ولي به دليل مريضي مادرم و اينكه من تنها دختر خانواده هستم مجبور به بازگشت به ايران هستم!
چون بايد برگردم واقعا نمي خواهم اين موقعيت و تحصيل در رشته مورد علاقه خودم رو از دست بدم، از نظر مالي هم اصلا مشكلي ندارم!خواستم بدونم راهي براي انتقالي يا ثبت نام يا مهمان در دانشگاه هاي بين الملل شما هست يا خير؟
خواهش مي كنم اگه راهي هست به من بگيد واقعا سخته همچين موقعيتي رو از دست بدم!
با تشكر از راهنمايي شما

با عرض سلام
من دانشجوی کورس یک دندانپزشکی دانشگاه یودیکموا شماره یک مسکو و تایید از نظر وزارت بهداشت تحصیل میکنم. میخواستم ببینم ایا میتوانم در پردیس واحد دانشگاهی بین الملل در همین رشته ادامه تحصیل بدم. من در ایران با معدل 17:97دیپلمم و پیش دانشگاهی در رشته علوم تجربی به پایان رسانده و لیسانس مهندسی شیمی هم اخذ نمودم. دیپلم روسی هم در مسکو دریافت کردم و مدرک رسمی زبان روسی (پادفک) را با نمره کامل اخذ نمودم و توانایی پرداخت شهریه دانشگاهی را با توجه به ضوابط دارم و هیچ مشکلی ندارم ممنون میشم راهنماییم کنید.

سلام

برای ورود به دانشگاه پردیس کیش رشته دندان پزشکی نیاز به چه رتبه ای داره؟

یه سری سوال داشتم نظیر رتبه ای که میخواد و شهریه و ... اگه کسی از دوستان میدونه خوشحال میشم راهنمایی کنین

با سلام و عرض ادب

می خواستم بدونم آیا می تونم بدون کنکور دندانپزشکی بخونم؟
باید چیکار کنم؟
چه شرایطی میخواد؟

ممنون میشم جواب بدین

سلام

با خسته نباشید.
من تبعه تاجیکستان هستم. می خواهم طبق بورس دانشگاه تهران شعبه دندان پزشکیثبت نام کنم. فعلن بورس دانشگاه تهران شعبه مهندسی شیمی هستم. از شما احتراماً درخواست می کنم کمک خود را دریغ ندارید. برای بورس دانشگاه دندان پزشکی تهران مرا کمک کنید.

ممنون

سپیده شمس زاده | Shamszadeh,شرایط ثبت نام : قبولی در آزمون سراسری و قبولی در مصاحبه
هزینه هم هرسال تعیین میشه . برای سال 92 میدونم سالیانه 15600000تومان بود

با سلام و خسته نباشید خدمت شما و همکاران صدیق دانشکده دندانپزشکی شهر زیبای تهران

این جانب علاقه مند به ادامه تحصیل در مقطع دکترای دندانپزشکی در ایران هستم در حال حاضر دانشجوی دانشگاهbaku medical university در کشور آذربایجان هستم وی به دلیل تحریمها و گران بودن واحد پول آنجا که گرانتر از دلار است خواهان ادامه تحصیل در ایران هستم در کنکور سراسری شرکت کردم ولی رتبه پایینی آوردم که شانس ورود با این رتبه غیر ممکن است ... آیا دانشکده دندانپزشکی جهت تکمیل ظرفیت و خرید صندلی دانشگاه شرایطی برای من دارد؟
من زحمات فراوانی کشیده ام و با رشته دندانپزشکی تا حدود زیادی آشنایی دارم. در باکو هم در کلینیک دندانپزشکی به معالجه بیماران در فرصت آزاد می پرداختم آیا امکان ورود بنده به دانشکده دندانپزشکی بدون آزمون و با هزینه آزاد وجود دارد؟

لطفا مرا راهنمایی کنید.

سلام،

همکار محترم، شما بايد به دبيرخانه شوراي دندان پزشكي تخصصي مراجعه كنید. پس از آزمون جامع علمي از يكي از دانشكده ها پديرش مي گيرید و به عنوان دوره تكميلي و با هزينه، واحدهاي خود را به پايان می برید.

سلام،
ببخشید، من شش سال است که دستیار دندانپزشک هستم و کل کارهای دندان پزشکی را بلدم و هر درمانی را می توانم به آسانی انجام دهم چون دکترها به من آموزش داده اند. ممنون می شم راهنمایی ام کنید که چطور می توان بدون کنکور، مدرک دندان پزشکی خرید؟
اگر آمادگی خرید داشته باشم، هزینه آن چقدر است؟

سلام،
می خواستم بدونم آیا برای نیمسال دوم سال تحصیلی دانشگاها، کدامیک از دانشگاه‌ها صندلی پولی برای رشته های پزشکی یا دندان پزشکی دارند؟
کدام دانشکده ها این امکان را دارند که بشودبدون کنکور، با پرداخت وجه، در رشته دندان پزشکی درس بخوانم؟
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel