تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
علاقمند به دندان پزشکی, پذیرش و تحصیل در رشته دندان پزشکی

سلام
من شهرزاد شمیرانی دانشجوی سال آخر رشته مدارک پزشکی هستم و تمایل وعلاقه زیادی به رشته دندان پزشکی دارم واز شما دکتر های محترم و تحصیل کرده در این رشته تقاضا دارم من را در مورد این رشته و جوانب آن راهنمایی کنید که چه کار هایی باید انجام بدهم با تشکر.
خدانگهدار

سرکارخانم شمیرانی
سلام برشما
سؤال شما روشن نیست! منظور شما کدام مورد زیر است:
- قصد تغییر رشته به دندان پزشکی دارید؟
- قصد رهاکردن رشته خود و شرکت در کنکور به امید دندان پزشکی؟
یا
- قصد تمرکز فعالیت تخصصی "مدارک پزشکی" در حوزه نیازهای دندان پزشکی را دارید؟
مورد اول که باید از طریق اداره آموزش دانشگاه خود موضوع را پیگیری کنید
مورد دوم که از نظر من همکار شما ابداً منطقی نیست
مورد سوم بسیار کار بجایی است و نیاز گسترده رشته دندان پزشکی به این تخصص شرایطی را مهیا کرده که درصورت علاقمندی به رشته خود اگر به دندان پزشکی گرایش داشته باشید و سکان حرکت خود را بخصوص در زمینه "دیژیتایز کردن" و مکانیزاسیون به کلینیک های خصوصی یا دولتی دندان پزشکی بگردانید به نظر می رسد شرایط ممتازی را در آینده نصیب خود سازید.
ممکن است کاربران محترم نیز نظراتی داشته باشند اما بهتر است پرسش خود را شفاف مطرح کنید.
همواره شاد و با نشاط باشید.

با سلام.من رشته پزشکی ترم 2 هستم.چگونه می توانم به دندانپزشکی تغییر رشته دهم؟آیا می توانم در آزمون علوم پایه ی دندان شرکت کنم و دندان
زشکی را ادامه دهم؟

سلام.
می‌شه درمورد این رشته بیشتر توضیح بدید؟و اینکه کسی‌ که دراین رشته درس میخونه در آینده چکار می‌شه؟

من یک شهروند افغان هستم. فارغ التحصیل کلاس۱۴(پروتزهای دندانی) می خواهم تحصیلات خود را در یکی ازدانشکده های دندان پزشکی ایران ادامه بدهم. لطفا در رابطه به شرایط پذیرش یک دانشجوی خارجی در ایران و ادامه تحصیل در این رشته را پاسخ دهید.
با تشکر

با سلام.من لیسانس رشته کشاورزی دارم و تمایل دارم دوباره کنکور بدم و تو رشته دندانپزشکی ارامه تحصیل بدم.میخواستم بدونم کدوم درسا برا قبولی تو این رشته ضریب بیشتری داره و حداکثر رتبه قبولی تو این رشته چنده.ضمنا ساکن استان منطقه 3 هستم.

با سلام
من از افراد زیادی مشاوره گرفتم فکر کردم شاید شما هم بتونید کمکم کنید.
برای قبولی در رشته ی دندانپزشکی در یکی از دانشگاه های خوب چه کارهایی باید انجام بدم؟
.الان دوم دبیرستانم، میخوام از همین الان جدی واسه کنکور بخونم تا به هدفم برسم
خیلی ممنون میشم که بهم کمک کنید.

سلام من دانشجوی داروسازی دانشگاه تهران هستم جدیدالورودم.کارنامه سبزم اومده دندان اصفهان قبول شدم چه طور باید برم؟
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel