تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
پیام بهمن ۱۳۹۱ایردن- پایگاه دندان پزشکی, ماهنامه شماره ۴۵

ماهنامه ایردن شماره ۴۵ ، بهمن۱۳۹۱ . February 2013

بیایید باهم بیاموزیم و بیاموزانیم
نکات مهمی در رابطه با دانش بشری که شامل «علوم، فلسفه و هنر» می شود، قابل توجه همکاران است. می دانم که فرصت همکاران کم، سپهر دانش بشری گسترده و روز به روز این گسترش فزونی می گیرد. از طرفی بر این باورم که گسترش دانش عمومی همکاران در زمینه های مختلف- که در حرفه خود با گروه های گوناگونی از طبقات اجتماعی با دانش های متفاوتی در ارتباط تنگاتنگی هستند- ایجاب می کند که بیشتر و به روزتر بدانند. به همین دلیل، مبحثی با عنوان «شناخت» را در ایردن می گشایم تا به این مهم بپردازیم. از صاحبان دانش می خواهم ایردن را در این زمینه یاری بیشتری بدهند. دانسته های خود را به زبان ساده و شامل و کامل، پیرامون مسایل روز مورد نیاز همکاران بنویسند و دیگران را در دانستن بهتر و بیشتر با خود، یار و همراه کنند. پیشاپیش از این تلاش برای گسترش دانش همگانی سپاسگزارم. انتظار دارد تا دوستان نیز پرسش های خود را در زمینه های مختلف اجتماعی، از طریق ایردن درمیان بگذارند.

نظر | پیوند، استحکام آور و تفرقه، شکست ساز است | دکتر سندوزی

من عاشق کاعذ سفیدم تا به آنی از خط پُر و انباشته یا همان خطخطی اش (دوست دارم سر همش بنویسم چون حالم را بهتر بیان می کند) کنم. به همین دلیل آنچه می نویسم را شما خطخطیش بدانید و من بهانه اش می کنم برای اعتراض به سکوت پویا.

سخن پویا - امیر رهگذر
پیام ایردن
پایگاه دندان‌پزشکی
شماره ۴۵ ، بهمن۱۳۹۱ . February 2013

با عرض ادب واحترام

از پیام پویا وصادقانه شما واقعا لذت بردم و مدتی درفکر فرو رفتم! از خودم سوال کردم واقعا در این دنیایی که علم وتکنولوژی حرف اول را می زند و با سرعت سرسام آوری در حال پیشرفت می باشد، آیا جایی برای سکون، سکوت وخاموشی می باشد؟!
به قول مولانا:
تشنگان گر آب جویند در جهان
آب هم جوید به عالم تشنگان
با آرزوی پیشرفت و موفقیت برای تمامی جویندگان و پویندگان علم و دانش
آتوسا
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel