تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری
 
صفحه: 1
پاسخ دهی
رتبه بندی 51 دانشگاه علوم پزشکی تیپ یک تا سه، در شش حیطه انجام شد
 

رتبه بندی 51 دانشگاه علوم پزشکی تیپ یک تا سه، در شش حیطه انجام شد


رتبه بندی سال 91 دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور که حاصل ارزﺷﯿﺎﺑﯽ ﻓﻌﺎﻟﯿﺖﻫﺎی ﭘﮋوﻫﺸﯽ داﻧﺸﮕﺎه‌ﻫﺎ و داﻧﺸﮑﺪه‌ﻫﺎی ﻋﻠﻮم ﭘﺰﺷﮑﯽ است، اعلام و رتبه‌های 51 دانشگاه در حیطه‌های ششگانه مشخص شد.


 
رتبه علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان از تیپ دو به تیپ یک ارتقاء یافت

محمد مهدی هزاوه ای، معاون آموزش دانشگاه علوم پزشکی همدان در روز شنبه در ششمین جشنواره آموزشی شهید مطهری در دانشگاه علوم پزشکی همدان اظهار داشت: ارتقای علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان باهمت و تلاش همه استادان، دانشجویان و مسوولان این دانشگاه است.

وی گفت: دانشکده طب سنتی در همدان در حال تاسیس است که دانشکده داروسازی باید با برنامه ریزی های لازم و همکاری زمینه توسعه این دانشکده را که از برنامه های مهم دانشگاه علوم پزشکی است فراهم کند.

وی با بیان اینکه استان همدان به لحاظ منطقه جغرافیایی جایگاه ویژه ای برای پرداختن به رشته های طب سنتی دارد، تصریح کرد: باید در دیار بوعلی سینا در رشته های طب سنتی با جدیت ورود یابیم.;

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی همدان با اشاره به هفته آموزش و بزرگداشت مقام شامخ شهید مطهری گفت:اندیشه و شخصیت شهید مطهری باید محور برنامه های استادان و دانشجویان قرارگیرد.

هزاوه ای با تاکید بر ضرورت ترویج اندیشه های استاد مطهری در جامعه امروز گفت:آثار شهید مطهری دارای ویژگی هایی چون عقل گرایی، به روز بودن، برخورداری از فلسفه و عرفان است و جامعه امروز به چنین اندیشه ای نیازمند است و ترویج اندیشه چنین شخصیتی در هر زمانی ضرورت دارد.

وی گفت: استاد مطهری با افکار خود درس انسان سازی و انسان پروری را ترویج داد و امروز رسالت اصلی اساتید پرورش فکر و اندیشه دانشجویان است.
1043595_884.jpg (13.51 کیلوبایت)
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ
 
مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel