تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
دکتر ساناز یزدانی در گذشت

با نهایت تأسف و تأثر به علت درگذشت جانگذاز دکتر ساناز یزدانی دختر استاد ارجمند دکتر علی یزدانی برنامه های بازآموزی انجمن دندان پزشکان عمومی لغو می گردد.

انجمن دندان پزشکان عمومی ایران
sanaz-yazdani-dargozasht.jpg (17.51 کیلوبایت)

انجمن متخصصین دندان پزشکی ترمیمی با نهایت تأثر درگذشت نابهنگام دکتر ساناز یزدانی فرزند استاد عالیقدر دکتر علی یزدانی را به اطلاع همکاران محترم می رساند. زمان و مکان مراسم متعاقباً اعلام می گردد.

انجمن دندان پزشکی ترمیمی ایران

مدیریت مرکز همایش های تخصصی خلیج فارس فقدان جانگداز عزیز بزرگوار "دکتر ساناز یزدانی" را به استاد گرانقدر جناب آقای دکتر علی یزدانی، خانواده محترمشان و جامعه دندان پزشکی تسلیت عرض می نماید.

مدیریت مرکز همایش های خلیج فارس

سلام
.لحظاتی پیش از طرف انجمن دندانپزشکان عمومی اعلام شد دکتر ساناز یزدانی دختر استاد علی یزدانی به رحمت خدا رفته است

دکتر محمدرضا سهرابی

درگذشت همکار جوان دندان پزشک و مدیر فنی/مربی مرکز بین المللی آموزش دندان پزشکی در ویوادنت ایووکلار را به استاد محترم دکتر علی یزدانی و خانواده و دوستان ایشان آرامش باد عرض می کنیم.

ایردن- پایگاه دندان پزشکی
yazdani-sanaz-dentist.jpg (40.7 کیلوبایت)

فقدان غم انگیز شادروان دکتر ساناز یزدانی فرزند دلبند، همکار و همراه، استاد سوگوارمان، دکتر علی یزدانی را تسلیت عرض می نماییم.
مراسم ترحیم: روز پنج شنبه 13 تیر ماه 1392 ساعت 16:30 الی 18 بعدازظهر مسجد جامع شهرک غرب

انجمن دندانپزشکان عمومی ایران
igda.jpg (22.05 کیلوبایت)

ساناز عزیزم،بهترین دوستم،دلم واست تنگ میشه :(
خداحافظ

انجمن ارتودنتیست های ایران با نهایت تاسف و تاثر درگذشت دختر گرامی جناب آقای دکتر علی یزدانی، خانم دکتر ساناز یزدانی را به اطلاع کلیه همکاران عزیز می رساند و از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و غفران و برای خانواده ایشان صبر عظیم مسئلت می نمایید.

با نهایت تاسف درگذشت جانگداز و نابهنگام دکتر ساناز یزدانی را به استاد دکتر علی یزدانی و خانواده ایشان و جامعه پزشکی کشور تسلیت عرض می نمائیم.
انجمن اندودنیست های ایران

درگذشت همکار گرامی خانم دکتر ساناز یزدانی فرزند دلبند استاد فرهیخته دندان پزشکی جناب دکتر علی یزدانی معاون سازمان نظام پزشکی کشور را تسلیت گفته، آرزوی غفران الهی داریم.

سازمان نظام پزشکی

جناب آقای دکتر علی یزدانی با نهایت تاسف و تاثر درگذشت دختر گرامیتان سرکار خانم دکتر ساناز یزدانی را خدمت شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض نموده، از درگاه ایزد منان برای آن عزیز از دسته رفته علو درجات و برای بازماندگان صبر مسئلت می نمایم.

جناب آقاى دکتر یزدانى و خانواده محترم، مصیبت وارده را به شما تسلیت عرض نموده و براى آن مرحومه از خداوند متعال تقاضاى رحمت و جایگاهى رفیع خواهانمو همچنین براى بازماندگان صبرى جزیل از پروردگار مسئلت دارم.

جناب آقای دکتر علی یزدانی با نهایت تاسف و تاثر درگذشت فرزند گرامیتان سرکار خانم دکتر ساناز یزدانی را
. خدمت شما و خانواده محترمتان تسلیت عرض می نمایم

شرکت هامانه - علی زاهدی

جناب آقای دکتر علی یزدانی
اندوه از دست دادن دختر گرامیتان برای من نیز غمی بزرگ است
برای شما و خانواده محترمتان صبر و شکیبایی و برای آن عزیز درگذشته غفران و رحمت الهی خواستارم
حشمت لیلازی

جناب آقای دکتر یزدانی
درگذشت عزیز از دست رفته را به حضرتعالی تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت واسعه و برای جنابعالی صبوری و شکیبایی مسئلت می نمایم.

دکتر یزدانى عزیز،
غم شما غم ما نیز هست. از خداوند بزرک برایتان صبر ععظیم مسئلت دارم.
شما براى دندان پزشکى ایران زحمت زیادى کشیده اید و بدانید که تک تک دندانپزشکان در این فقدان با شما شریک مى باشند.

ارادتمند،
شیرین سعادت- ارتودنتیست

از صمیم قلب تسلیت می گم

2.182.172.125

آقای دکتر یزدانی عزیز
غم فقدان دختر گرامیتان بسیار سنگین است، ما را در غم خود شریک بدانید.
این غم جانگداز را به شما و خانواده محترمتان صمیمانه تسلیت عرض می نمایم

استاد، با کمال تأسف و تأثر در غم فقدان فرزند دلبندتان ما نیز همدردیم
در عجبم در این سفر بی پایان چرا بهترین ها راهی ترین هایند؟

دانشکده دندان پزشکی ارومیه

استاد گرامی جناب أقای دکتر علی یزدانی سلام علیکم
درگذشت دختر عزیز تان را به شما و خانواده محترم تان تسلیت عرض نموده و از خداوند برای شما صبر خواهانم.

مجید ثریا نشان- شیراز

91.229.215.246

مرگ از باغچه خانه ما میگذرد داس بدست
وگلی چون احساس
می برد از بر ما

جناب آقای دکتر یزدانی،
مارادراین اندوه بزرگ شریک بدانید.ازخداوند مهربان صبری عظیم را برای شما و خانواده گرامیتان خواستاریم.

روحشان قرین شادی وآرامش ابدی

شرکت سینامدتجهیز

از امریکا برگشته بودم حدود ساعت 4 صبح به فرودگاه رسیدم تا به کرج بیایم ساعت 6 صبح شده بود خسته بودم و در دفتر خوابم برد که نزدیک ساعت 10 صبح با صدای اس ام اس های متعدد موبایلم از خواب بیدار شدم متن همه تسلیت بود و سفر یکی ازهمکاران "خانم دکتر یزدانی" خیلی بی اختیارماجرای سال قبل در نظرم مرور شد..... سال قبل درست در خرداد ماه یکی از بیمارانم که استادیار دانشگاه و ساکن تهران است برای خود وبرادر معلول ذهنی خود که به دلیل دوری مسیر نمیتوانست به کرج بیاید از من ادرس دکتری را میخواست که کارش خیلی خوب باشد و از انجاییکه من دکتر در کنگره های مختلف دکتر یزدانی را میدیدم وازهر لحاظ دکتریزدانی که انسانی والا به نظرمیرسید را به بیمار معرفی کردم ...
بیمار به مطب دکتر میرود...

*
من دردانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی در اوایل دهه 60 دکتر یزذانی را بارها دیده بودم خداوند به دستان ایشان هنر خاصی عطا کرده ...

*
دکتر سانازیزدانی همکار و دندانپزشکی که دیگردر این دنیا نیست ولی کارهای زیبایش در این دنیا شادی را به خیلی ها ارزانی داشته ، پس غم چرا وقتی میدانیم انسانهای پاک در سرزمینی زیبا و جاودانه خوش میگذرانند دیگر جایی برای غم نیست.

*
همه انسانها حتی کافران وقتی پا بدنیای دیگر میگذارند میگویند" پروردگارا چرا زودتر نیامدیم" فقط ما ازحکمت پروردگار بی اطلاعیم. برای دکتر ساناز یزدانی دعای خیرمیکنم که فکر میکنم در ان دنیا خیلی از چیزهایی که ما در این دنیا دنبالش هستیم بدرد نمیخورد و ارزوی سلامتی برای دکتریزدانی استاد عزیزم دارم و فکر میکنم برای شادی دکتر ساناز یزدانی در ان دنیا واینکه استاد عزیز از غم این دنیا زودتر رها شود، درمان معلولین ذهنی در درمانگاهایی مثل ورد اورد و... انسان را از تعلقات این دنیا ازاد و رها میکند، تعلقاتی که به هیچ وجه بدرد نمیخورد.

استاد عزیزو گرامی ام معلولین ذهنی به دستان پر مهرشما نیاز دارند.

*
[چون نویسنده محترم جسارتِ ذکر نام یا ایمیل (ولو مستعار) خود را نداشتند، برخی بخش ها از سوی ایردن حذف گردید]

و هر از گاه در گذرزمان، در گذر بی صدای ثانیه های دنیای فانی، جرس کاروان از رحیل مسافری خبرمیدهد
که در سکونی، آغازی بی پایان را می سراید

استاد عزیز و گرانقدرجناب آقای دکتر یزدانی در گذشت فرزند عزیزتان را به شما و خانواده گرامیتان تسلیت عرض می نماییم و از خداوند منان صبری جزیل برای شما خواستاریم.

ما را در غم خود شریک بدانید
شرکت سینامدکالا

استاد ارجمند و یاور همیشگی دندانپزشکان
مصیبت جانگداز را حضورتان تسلیت عرض میکنم خداوند صبرتان بدهد
یا حق
دکتر بهشتی

علی‌ عزیز،
هر چیزی را می‌توانستم پیش بینی‌ کنم ولی‌ فکر نمیکردم روزی پیش آید که به تو تسلیت بگویم آنهم برای ساناز عزیز.
پذیرش آن بسیار برایم سخت است و مسلّم برای تو، ولی‌ تو انسان استوار، بردبار و توانایی هستی‌ مطمئن هستم راضی‌ به رضای پروردگاری با آرزوی سلامتی‌ برای همهٔ خانواده.
علی‌اکبر بهرمان

چهلمین روز درگذشت جانگداز شادروان دکتر ساناز یزدانی فرزند استاد فرهیخته دکتر علی یزدانی را به سوگ می نشینیم.
جمعه 18 مرداد ماه 1392 مسجد جامع شهرک غرب ساعت 16:30 تا 18

انجمن دندان پزشکان عمومی ایران

بسیار اندوهگین شدم خداوند صبر بدهد :(
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel