تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
کاشت دندان معمولی نیز تحت پوشش بیمه قرار گیرد

کاشت دندان معمولی نیز تحت پوشش بیمه قرار گیرد

دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت از کاهش ۱۵درصدی هزینه درمان ایرانیان در سال ۹۳ خبر داد و ضمن تاکید بر ضرورت تجمیع بیمه ها گفت: به هر حال ما باید سلامت پایه را تقویت کنیم و کسانی که می‌خواهند عمل جراحی زیبایی انجام دهند و یا دندان طلا بکارند از یک بیمه دیگر استفاده کنند زیرا بنده معتقد هستم که کاشت دندان معمولی نیز تحت پوشش بیمه قرار گیرد.

ضمن تبریک سال نوی خورشیدی اینجانب فوق لیسانس اقتصاد نظری که بیکار می باشم، فاقد هرگونه دفترچه بیمه ای هستم. نیاز فوری به خدمات دندانپزشکی خصوصا ایمپلنت دندانی دارم. لطفا هرچه سریعتر ثبت نام اینترنتی دفترچه بیمه سلامت و پکیج دندانپزشکی را شروع نمائید. ضمن این که خواهشمند است به تمام دندانپزشکی ها و مطب های خصوصی دستورالعمل صادر کنید که آنها دفترچه های مزبور را بپذیرند. چرا که درشهرک مسکونی ما نه دندانپزشکی خصوصی بیمه را قبول می کند نه عمومی. البته منظور عمدتا خدمات دندانپزشکی نظیر پروتز و ایمپلنت دندانی است. ضمنا اگر هم به فرض مطب یا درمانگاهی درصدناچیزی از خدمات بیمه دندانپزشکی و....را بپذیرد کارهایش را عمدتا بسیار بی کیفیت انجام می دهد. لذا مستدعی است که شدیدا بر نحوه درمان هایی از این دست نظارت شود. به هر صورت لطفا هرچه سریعتر ثبت نام دفترچه های مزبور را شروع نمائید. مستحضر باشید که خرابی و پوسیدگی دندانی خود مولد بسیاری از بیماریهای دیگر هم احتمالا می تواند باشد. لذا لطفا عجله فرمائید تا متعاقب انجام امور دندانپزشکیم در همین شهرک واوان از توابع اسلام شهر تهران بنده ازدواج نمایم. چرا که به من نوید ازدواج بادختر خانمی از اهالی کاشان داده شده است.

زیاده عرضی نیست.
باتشکر
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel