گروه مشاوره های دندان پزشکی در کلاب لبخند

روی تصویر زیر کلیک کنید

مشاوره با دندان پزشک
تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir

جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
RSS
کنگره ۵۶ انجمن دندان پزشکی ایران | اردیبهشت ۱۳۹۵, کنگره دندان پزشکی, انجمن دندان پزشکی ایران

سهم ما در پیشرفت ایران چیست؟

اعضای محترم جامعه بزرگ دندان پزشکی ایران
اساتید معظم، همکاران گرامی ، مدیران محترم

سلام

نوروز باستانی و سال جدید را به شما تبریک می گویم.

امروز نخستین پیام خود را به عنوان مسوول کنگره 56 انجمن دندان پزشکی ایران برایتان می نویسم. حدود 400 روز تا برگزاری این کنگره دراردی‌بهشت ماه 1395 خورشیدی باقی مانده است.

از روزی که با تصویب هیات مدیره «انجمن دندان‌پزشکی ایران»، این افتخار نصیب من گشت، به این مهم فکر می‌کنم که چگونه می توانم نقش کوچک ولی ماندگاری در ارتقای جایگاه علمی کشور و برگزاری کنگره ای مطلوب و تأثیر گذار ایفا نمایم. بدون شک همه شما اذعان دارید که توانمندی‌های علمی و عملی اساتید و دندان پزشکان ایرانی فراتر از منطقه و در سطح جهانی است. کنگره علمی انجمن دندانپزشکی کشور ما یکی از بزرگ‌ترین برنامه‌های دندان پزشکی منطقه و بلکه جهان است. به راستی چرا این اجتماع بزرگ تاکنون نتوانسته در سطح فرا ملی و متناسب با رخدادهای بین المللی مشابه برگزار شود؟ جدا از شرایط خاص اجتماعی کشور و مناسبات بین المللی بین ما و دیگران و نیز عدم وجود برخی زیر ساخت ها، بالا بردن ظرفیت در سایر عوامل تأثیرگذار علمی و اجرایی در اختیار ما هست. افتخار صرف به گذشته، توقف و بی عملی در حال و عدم برنامه ریزی برای آینده، از جمله آسیب هایی است که فرهنگ واقع گرایی، تلاش و پشتکار و امیدواری را با خطر جدی مواجه کرده است.

وظیفه من و مسوولان انجمن و دست اندر کاران مدیریت آموزش دندان پزشکی و سلامت دهان کشور چیست؟

وظیفه اساتید و معلمان دانش دندان پزشکی که رسالت تولید و توزیع علم را به عهده دارند چیست؟

وظیفه همکاران دندان پزشک که وظیفه اصلی بالا بردن دانش علمی و مهارت های عملی برای خدمت هر چه بیشتر به هموطنان را دارند، چیست؟

وظیفه مدیران شرکت های تولیدی و تجهیزات دندان پزشکی که بایستی آخرین فنآوری های بدست آمده را عرضه کنند چیست؟

چه کنیم تا سهم خود را در پیشرفت ایران به انجام رسانیم؟

چه کنیم که کنگره ای مناسب شأن ایران و ایرانی داشته باشیم؟

در نخستین گام و با حمایت هیات مدیره محترم، برای اولین بار کنگره منطقه‌ای فدراسیون جهانی دندان پزشکی را هم‌زمان با کنگره 56 به ایران آورده ایم. از امروز منتظر راهنمایی ها و ارشادات شما هستم. از هم اکنون برای شروع یک تغییر مهم، حفظ محیط زیست و جلوگیری از قطع بیشتر درختان، کاغذ را به کنار می نهیم و تا پایان کنگره جز به ضرورت، بوسیله ارتباطات الکترونیک با هم سخن خواهیم گفت. چشم به راه نظرا ت ارزشمندتان هستم.

دکتر علی تاجرنیا - دندان پزشک
رئیس کنگره 56 IDA

همکار ارزنده، جناب آقای دکتر تاجرنیا
رییس محترم کنگره ٥٦ انجمن دندان پزشکی ایران،

پیام شما در ایردن پایگاه دندان پزشکی، موجب شد که از مسوولیت مهمی که در قبال جامعه دندان پزشکی عهده دار شده اید مطلع شوم. قبول این مسوولیت از سوی شما را به همکاران دندان پزشک تبریک گفته و توفیق حاصله را برای شما آرزومندم. با توجه به شناخت ولو اندکی که دورا دور از جنابعالی دارم، امید بسیار به موفقیت شما در تحقق اهدافی دارم که در این پیام به درستی و دقت اشاره کرده اید.
ضمن این تبریک و آرزوی صمیمانه ام -اگر بپذیرید «پدرانه»- آمادگی خود را برای هرگونه همفکری و مشارکت در راستای برگزاری هرچه بهتر کنگره ای مدرن و مورد نیاز نسل جوان جامعه دندان پزشکی ایران کنونی و آینده، تحت مدیریت شما اعلام می کنم. از نظر این هیچ، برای دست یابی به موفقیت یک کنگره نمونه و متفاوت از کنگره هایی که تاکنون برگزار شده، نیاز به یک:
دگرگونی بنیادین،
بازمهندسی هدفمند نوآورد،
و تغییر در فصل بندی موضوعی کنگره
احساس می شود.

نیک می دانید که اسارت در چارچوب قواعدی که 53 سال پیش پایه گزاری شده، نمی تواند راه ‌گشای نسل دندان‌پزشکانی باشد که نوه بنیان گزاران محسوب می شوند. این چهارچوب، به جبر نیاز زمان، باید به یک فضای گسترده قابل پرواز و نامحدود برای مشارکت همگان بدل شود تا از طریق رسانه های نوین، پاسخگوی نیاز کاربران و سیستم های هوشمند رو به تزاید باشد. این مهم ممکن و شدنی است، تا نظر شما چه باشد.

امیر اسماعیل سندوزی
کالیفرنیای جنوبی
امریکا

استاد فرهیخته و ژرف اندیش
جناب آقای دکتر امیر اسماعیل سندوزی

نامه پر مهرتان را از طریق پایگاه دندان پزشکی ایردن دریافت کردم. اگر چه به سبب تعاریفی که لایق نیستم شرمنده ام کردید، ولی به دلیل اینکه بزرگی چون شما سخنانم را شنیده و مورد توجه قرار داده است به خود بالیدم. برگزاری کنگره۵۶ اگر قرار باشد نقطه ی عطفی باشد و آغازی برای یک تغییر، کار دشواری درپیش است من البته تمام تلاشم را خواهم نمود و ایمان دارم که صاحب تقدیر این چنین مقدر کرده که هر کوششی به اندازه و متناسب، اجری خواهد داشت (مادی و معنوی).
بدون شک در این مسیر محتاج راهنمایی و کمک همه بزرگان و صاحب نظران از جمله جنابعالی هستم از دوست عزیز مدیر محترم و سایر دست اندرکاران پایگاه دندان پزشکی ایردن که بدون شک به دلیل بسترسازی این گفتگوی صمیمی بین آن بزرگ فرهیخته و این کوچکترین شدند، سپاسگزارم.
ضمن آرزوی سلامتی برای وجود پرمهرتان و سراسر ارزشمندتان چشم به راه راهنمایی های شما می مانم. ضمناً سعی خواهم داشت به طور مدام با ارسال مطالب پیشنهادی از نظرات ارزشمندتان بهره مند گردم.

با تجدید ارادت- دکتر علی تاجرنیا
رئیس کنگره ۵۶

.........................................................
Dr. Ali Tajernia
DDS. Msc. FICOI
Prosthodontist
IPA board member & managing director
President of 56th congress of IDA
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel

مشاوره با دندانپزشک