گروه مشاوره های دندان پزشکی در کلاب لبخند

روی تصویر زیر کلیک کنید

مشاوره با دندان پزشک
تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
RSS
انصراف/بازگشت به تحصيل دستيار, دوره‌هاي دستياري دندان پزشكي

اختراع دکتر سعید عسگری در امریکا ثبت شد

دکتر سعید عسکری، دندان پزشک متخصص اندو و عضو هیأت علمی دانشکده دندان پزشکی شهید بهشتی، سمان اختراعی خود را در مؤسسه ثبت اختراعات امریکا به ثبت رساند.

تبریک عرض می کنیم به جناب آقای دکتر عسگری این موفقیت بزرگ را و یک خواهش ما هم این است که در مقام دبیر شورای تخصصی دندانپزشکی به خواسته های همکارانشان نیز کمی توجه مبذول دارند. بنده رزیدنت سال آخر ارتودنسی بودم که به دلیل مشکلات انصراف دادم و بعد از رفع مشکلات، دوبار از جناب دکتر عسگری تقاضای برگشت به دانشگاه کردم تا دوره را تکمیل کنم ولی متاسفانه قبول نکردند.
یک سوال از جناب دکتر عسگری دارم: اگر حضرتعالی در طی تحصیل تخصصی مشکلی مثل بنده پیدا میکردید چه انتظاری از مسئولین داشتید؟

با تشکر

همكار محترم جناب آقاي دكتر احمد باقري ثاني

باسلام؛
درخصوص درخواست جنابعالي مبني بر بازگشت به تحصيل، بدينوسيله موارد ذيل كه شما نيز به آن اشراف داريد، جهت مزيد اطلاع اعلام مي‌گردد.

جنابعالي در سال 1378 پذيرفته شديد.

در سال 1381 مأموريت آموزشي شما توسط دانشگاه مربوطه لغو شد.

سال 1384 مأموريت آموزشي شما توسط دانشگاه مجدد برقرار و دبير وقت دبيرخانه موافقت نمود.

در سال 1387 به دليل مشكلات شخصي از ادامه تحصيل انصراف داديد.

يك‌بار در سال 1390 (سه ‌سال بعد) و براي بار دوم در سال 1392 (5 سال بعد) متقاضي بازگشت به تحصيل گرديديد كه در كميسيون‌هاي موارد خاص وقت و كنوني، مراتب بررسي و با عنايت به "تبصره 1 ماده 31 آيين‌نامه دوره‌هاي دستياري دندانپزشكي"-به شرح ذيل- با تقاضاي شما موافقت نگرديد:

"دستيار منصرف از تحصيل مي‌تواند در طي دوره آموزشي فقط يك‌بار و حداكثر ظرف مدت يك ماه پس از انصراف قطعي (كه جزء سقف سنوات محاسبه خواهد شد) به تحصيل بازگشت نمايد و بازگشت به تحصيل دستيار، تابع مقررات آموزشي دانشگاه و نظر شوراي تخصصي دانشكده خواهد بود."

با عنايت به كليه موارد پيش‌گفت، آيا جنابعالي انتظار داريد بر خلاف ضوابط و آيين‌نامه‌هاي مصوب اقدام گردد؟

در خاتمه پيشنهاد مي‌گردد چنانچه تمايل به ورود به دوره‌هاي دستياري داريد، مجدداً در آزمون دستياري دندانپزشكي شركت نماييد.
كارشناس دبيرخانه شوراي‌ آموزش دندانپزشكي و تخصصي

ایردن: نظرات مشروح کارشناس دبیرخانه، با حفظ چارچوب اصلی و با رعایت حقوق طرفین تلخیص و اصل مکاتبه برای مخاطب ایمیل گردید.

با سلام خدمت کارشناس محترم دبیرخانه آموزش دندانپزشکی،

از پاسخ کارشناسانه و سریع شما به پیام من در این تریبون آزاد تشکر می کنم. متاسفانه تا کنون به بنده در مورد این ضوابط و مصوبه ها اطلاعاتی داده نشده بود وعلت عدم موافقت را نمی دانستم.
حال که با توجه به شرایط خود دچار چنین مشکلی شده ام و آن دبیرخانه نیز بر اساس ضوابط جاری امکان مساعدت ندارند، امیدوار هستم با شرکت مجدد در آزمون، بتوانم در رشته مورد علاقه ام پذیرفته شوم.

با سپاس و احترام،
دکتر باقری ثانی
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (2 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel

مشاوره با دندانپزشک