گروه مشاوره های دندان پزشکی در کلاب لبخند

روی تصویر زیر کلیک کنید

مشاوره با دندان پزشک
تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir

جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
RSS
محل کنگره 56 انجمن دندان پزشکی ایران مناسب انتخاب نشد, کنگره56 در محل اجلاس سران اسلامی، بالاتر از پمپ بنزین ولنجک برگزار می شود

با سلام خدمت اساتید عزیز،
امروز بعد از چند ساعت سرگردانی تو ترافیک اطراف کنگره با کلی تاخیر موفق شدم خودمو به کنگره برسونم. اونجا هم حسابی سردرگم شدم. به نظر من بدترین تصمیم ممکن رو در انتخاب محل کنگره داشته اند. همزمانی این برنامه مهم با چند نمایشگاه و همچنین مجاورت با باشگاه های ورزشی اطراف، باعث شلوغی مضاعف شده بود که جز خستگی و کلافگی، برای ما چیزی به همراه نداشت.
کاش انجمن و مدیران چنین برنامه هایی دقت بیشتری در تنظیم برنامه ایی با این قدمت و عظمت داشته باشند.

محل کنگره به دلیل تعداد زیاد شرکت کنندگان و پانل‌های متنوع، به اجبار انتخاب شده، ولی بعضی اشکالات موجود با مدیریت بهتر قابل حل هست. مثلن انتظار 45 دقیقه ای در صف برای ناهار اصلن قابل تحمل نبود.

آخه عزیزان،
این برنامه ای که حتی در اسمش اول با نمایشگاه شروع میشه بعد کنگره و تمرکز و تبلیغاتش برای نمایشگاه فروش لوازم و مواد صرف شده، انتظار دارید به چه کیفیتی توجه بشه؟ علم کیلویی چند؟

در این برند اکسیدا که درست کردن و خیلی بهش می نازن دقت کنید:
اگزیبیشن اند کنگرس
یعنی نمایشگاه و کنگره
هرسال دریغ از پارسال

تجاری شدن کنگره‌های انجمن علمی ‌و برتری یافتن نمایشگاه تجاری و درآمد زائی از راه واسطه‌گری‌، همپای گریز از گزارش دهی مالی و ناشفاف ماندن سرنوشت حساب رسی از فعالیت مالی انجمن علمی‌دندان‌پزشکی ایران، پایه‌های انجمن علمی ‌را می‌خورد و فرو می‌ریزد. از زمان برگزاری انتخابات 20 اسفند 1394 تا کنون هیچ گزارشی از نتیجه این انتخابات در سایت انجمن علمی‌دندان‌پزشکی ایران نیامده است ولی هر روز شاهد پیامک‌ها در باره «نمایشگاه – کنگره» (اکسیدا)ی این هیئت مدیره هستیم.
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel

مشاوره با دندانپزشک