گروه مشاوره های دندان پزشکی در کلاب لبخند

روی تصویر زیر کلیک کنید

مشاوره با دندان پزشک
تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir

جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
RSS
تحصیل در دوره دندان پزشکی عمومی, آیا در هر شرایطی می توان دندانپزشکی خواند؟

من دارای مدرک مدیریت بیمه هستم. ۲۵ سال سن دارم و دارای مدرک دیپلم علوم تجربی هستم. علاقه زیادی به رشته دندانپزشکی دارم و قصد خواندن رشته دندانپزشکی را در یکی از کشورهای خارجی دارم. آیا به نظر شما از لحاظ سنی که اگر فرض کنم من در سن ۳۱ الی۳۳ موفق به گرفتن مدرک ندانپزشکی خواهم شد، محدودیتی برای من هست؟
نظر شما در مورد انجام این کار چیست؟
در صورت امکان نظر بدهید. متشکرم

عزیزدلم بدون اینکه بخواهم توی دلت را خالی کنم برای توصیف این شغل چند کلمه را بدون تشریح مینگارم.
پرمسؤلیت - پر استرس - خسته کننده- اسیب پزیری در قبال انواع بیماریها- و در ازای همه اینها داشتن یک زندگی متوسط مثل بسیاری از مشاغل معمولی!!!!!!

یک دندان پزشک خسته.

گفتاورد
یک دندان پزشک نوشته:
عزیزدلم بدون اینکه بخواهم توی دلت را خالی کنم ...
واقعا این طوریه یا شما دیگه دارید مبالغه میکنید؟
من خودم فارغ التحصیل رشته ی برق از دانشگاه علم وصنعت هستم. یکی از هم دانشگاهی هامون زمانی که دانشجوی فوق لیسانس مواد در دانشگاه علم وصنعت بود، آخرای ارشدش یعنی سال دوم، انصراف داد که تازه بره و بخونه واسه کنکور سراسری تا رشته ی دندان پزشکی قبول بشه!! اون موقع من فکر میکردم که کار کاملا درستی کرده اما با این چیزی که شما میگید که اون کار احمقانه ای کرده؟!

با سلام
لیسانس حسابداری هستم و علاقه زیادی به دندان پزشکی دارم. می خواستم بدونم برای دندان پزشکی باید حتما دوره را در دانشگاه بگذرونم یا جایی دیگه مثلا در مراکز فنی وحرفه ای برای دندان پزشک تجربی وجود داره یا نه؟
با تشکر

با سلام و احترام،
می خواستم بپرسم آیا بدون کنکور هم می توان وارد دانشکده دندان پزشکی شد؟ برای اتباع افغانستانی شرایط چطور هست؟
ممنون میشم اگر جواب بدهید.

با سلام
من دارای لیسانس مامایی از دانشگاه دولتی هستم و مایلم در رشته دندانپزشکی تحصیل کنم و ترجیحا به صورت آزاد در یکی از دانشگاه های تهران. لطفا مرا از نظر شهریه و نحوه ثبت نام راهنمایی کنید

صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel

مشاوره با دندانپزشک