تلگرام ایردن، پایگاه دندانپزشکی irden.ir
در کانال تلگرام ایردن عضو شوید و خبرهای دندان‌پزشکی را از نگاهی دیگر بنگرید!
جستجو  کاربرها  قانون ها 
بستن
نام کاربری::
رمز عبور::
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
ثبت نام
نام کاربری

صفحه: 1
پاسخ دهی
افتتاح دانشکده دندان پزشکی کیش در خانی‌ آباد نو تهران

افتتاح دانشکده دندان پزشکی کیش در خانی‌ آباد نو تهران

دانشکده دندان پزشکی بین المللی پردیس کیش با حضور وزیر بهداشت و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران در محله خانی آباد نو تهران افتتاح شد.

سلام من ترم سوم proper در دانشگاه ceu مانیل هستم، می خواستم در دانشگاه کیش ادامه تحصیل بدهم. من یک ترم دیگه وارد clinicمی شوم. راهنمایی کنید که راه درست را انتخاب کنم. من لیسانس بیولوژی در ایران هم دارم.
ممنونم اگه زود راهنمایی کنید.

من متولد ١٣٥٧هستم به دلایلی بعد از مقطع دبیرستان به دانشکاه نرفتم علاقه بسیار زیادی به رشته بزشکی دارم امکان دارد ثبت نام دانشکه کیش رو انجام بدهم ولی به علت متعهل بودنم به صورت میهمان در تهران درس بخوانم ممنون می شوم جواب بدهید.

در تاریخ 6/9/91 ثبت نام کردم نتیجه و شروع کلاس چه وقت می باشد؟

لطفاً شهریه دانشکده را بگویید.

حضور محترم رئیس دانشکده دندانپزشکی پردیس
با عرض سلام و وقت بخیر
اینجانب ف. فریدونی دانشجوی فارغ التحصیل رشته دندان پزشکی از دانشگاه سن پترزبرگ روسیه می باشم که برای اخذ و تایید مدرک خود نیاز به گذراندن 44 واحد تکمیلی در دانشگاه های ایران دارم
پس از شرکت در امتحان جایابی و قبولی در این امتحان از طرف وزارت علوم به اینجانب معرفی نامه ای برای معرفی به دانشگاه های کشور داده شده است. از حضور محترم ریاست آن دانشکده تقاضا مندم که بنده را راهنمایی بفرمایید که چگونه میتوانم از دانشگاه پردیس جهت ادامه تحصیلم استفاده نمایم
پیشاپیش از بذل توجه جنابعالی به در خواست اینجانب کمال تشکر رادارم
وبی صبرانه منتظرپاسخ جنابعالی میباشم.

با تشکر و تقدیم احترام

ف. فریدونی
فارغ التحصیل رشته دندان پزشکی
صفحه: 1
پاسخ
کاربرهایی که این سخن را مرور می کنند (1 مهمان ها)
فرم پاسخ

مطلب خود را وارد کنید*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
آپلود تصویر
Send Cancel