کنگره 13 انجمن اندودنتیست های ایران- مرداد 1389
برای قطع صدا، روی تصویر زیر کلیک کنید
فایل غیرمعتبر.
خبرنگاران: میثم حسن زاده، امیرگیلانی
 
photo, آلبوم عکس همایش دندانپزشکی ایران review، نظرات درمورد همایش دندانپزشکی ایران news، اخبار و گزارشات همایش دندانپزشکی ایران
آلبوم عکس کنگره نظرات درمورد کنگره اخبار کنگره

lectures
کنگره 13 انجمن اندودنتیست های ایران
مشهد 6 تا 8  مرداد 1389
 

پیام رئیس کنگره

بسم الله الرحمن الرحیم
“فرشتگان، بالهای خود را برای جوینده دانش می گسترانند و برایش آمرزش می طلبند”
اساتید و همکاران ارجمند، محققین و فرهیختگان گرامی، عرض سلام، ادب و احترام اینجانب را پذیرا باشید. خداوند سبحان را شاکریم از اینکه توفیق برگزاری سیزدهمین همایش سالیانه انجمن اندودانتیست های ایران را به همکاران گروه اندودانتیکس دانشکده دندانپزشکی و سایر همکاران عزیزم در مشهد مقدس عطا فرمود تا میزبان شما بزرگواران باشیم. برای سومین مرتبه است که این همایش سالیانه در جوار بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج- علیه السلام- امام رئوف و عالم آل محمد- صلوات الله علیهم اجمعین- برگزار می گردد. تقارن همایش با ایام ولادت با سعادت آقا و مولایمان، حضرت صاحب الامر- ارواحنا فداه- آن یگانه منجی عالم بشریت، توفیق دیگری است که نصیب همکاران عزیز گردیده است.
یشرفت های علمی و تولید علم، ارائه تکنولوژی های جدید در سال های اخیر در رشته های مختلف دندانپزشکی روند رو به رشد و شتاب بسیار زیادی داشته است. انجمن های علمی با برگزاری همایش های سالیانه فرصت و بستری مناسب را جهت تسهیل ارائه و انتقال دانش و تجربیات لازم به همکاران فراهم می نمایند. تمام تلاش در این گونه همایش ها ایجاد زمینه های مناسب برای ارتقاء کیفی خدمات در نظام سلامت مملکت می باشد. انجمن اندودانتیست های ایران از انجمن های فعال و پیشکسوت در میان انجمن های تخصصی دندانپزشکی است. استقبال گسترده همکاران عزیز در همایش های انجمن خود تأکیدی بر این امر می باشد که جای تقدیر و تشکر دارد.
همایش سیزدهم با شعار Endodontics: Nature & Future در صدد است فضای همایش را با سخنرانی ها و پانل های مختلف و متنوع به گونه ای ترسیم نماید تا ضمن تبادل تجربیات علمی اساتید و همکاران ارجمند داخل و خارج کشور و شرکت کنندگان محترم، مطالب مطروحه به نحوی هدایت گردند تا اهداف اصلی برگزارکنندگان نیز تحقق یابد و در این مسیر حضور پررنگ شما عزیزان می تواند بر غنای علمی این همایش بیفزاید. امید آنکه در آن ایام مبارک بتوانیم اوقاتی خوش هم از لحاظ علمی فرهنگی و هم از لحاظ زیارتی سیاحتی برای همکاران عزیز که از راههای دور و نزدیک در مشهد مقدس گرد هم جمع می شوند، فراهم آوریم. درنهایت از اعضاء محترم هیئت مدیره انجمن اندودانتیست های ایران و حمایت های بی دریغ آنان و تمام همکاران ارجمندم و کلیه کسانی که خالصانه جهت برگزاری هرچه باشکوهتر همایش سیزدهم سعی و تلاش می نمایند تشکر و قدردانی نموده، حضور گرم شما را در همایش مغتنم شمرده روزهای خوش و پرباری را به همراه سلامتی برای همگان آرزو می نمایم.
رییس همایش
دکتر محمد حسن ضرابی

پیام دبیر کنگره
همکار گرامی
به فضل ایزدمنان و به همت اساتید و همکاران عزیز، مفتخریم میزبان شما در همایش سیزدهم انجمن اندودنتیستهای ایران در مشهد مقدس باشیم. این همایش از ششم الی هشتم مرداد ماه 1389 همزمان با ایام ولادت منجی عالم بشریت، حضرت مهدی موعود (عج)، و در جوار آستان ملکوتی ثامن الحجج، امام رضا (ع) برگزار خواهد گردید. انجمن اندودنتیستهای ایران، این افتخار را داشته است که به عنوان یکی از پیشگامان انجمن های علمی تخصصی، فضاهای جدیدی را در زمینه ارتقاء دانش دندانپزشکی کشور در ابعاد آموزشی، پژوهشی و کاربردی با رویکرد جامعه نگر ایجاد نماید. همایش سیزدهم نیز با شعار Endodontics: Nature & Future تازه های علم اندودنتیکس را با رویکرد رو به آینده به صورت کاربردی، کلینیکی با همکاری سخنرانان برجسته داخلی و بین المللی ارائه خواهد نمود. امید است در فضائی لبریز از لحظه های ناب آموختن و همچنین آکنده از شور معنوی حرم مطهر رضوی و سیاحت فضاهای گردشگری مشهد مقدس، شکوه همایش را با حضور سبز شما شاهد باشیم.
با احترام
دکتر جمیله قدوسی
دبیر همایش سیزدهم

شورای برگزاری
رئیس کنگره: دکتر محمد حسن ضرابی
دبیر کنگره: دکتر جمیله قدوسی
مشاور عالی: دکتر اکبر فلاح رستگار، دکتر مهدی منصف
دبیر علمی: دکتر مریم جاویدی
دبیر اجرایی: دکتر سعید مرادی
مسؤول کمیته روابط بین الملل: دکتر پری قاضیانی
مسؤول کمیته مالی: دکتر رضا دیسفانی
عضو کمیته تبلیغات و انتشارات: دکتر مینا زارعی
مسؤول کمیته برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه: دکتر علی طلعتی
عضو کمیته پشتیبانی و تدارکات: دکتر فاطمه شهرامی
مسؤول کمیته پوستر: دکتر مریم فرقانی
کمیته ثبت نام: دکتر ندا تقوی، دکتر مریم قره چاهی
مسؤول کمیته دانشجویی: دکتر آرمیتا روحانی
کمیته برگزاری: دکتر علی اصغر نوعی، دکتر مهشید شیخ نظامی، دکتر علیرضا زردادی، دکتر غزال صادقی، دکتر نوید آقاسی زاده، دکتر محمد مرتضوی 
مسؤول کمیته سمعی و بصری: دکتر مریم بیدار
مسؤول کمیته رایانه و وب سایت: دکتر حمید جعفرزاده

سخنرانان مدعو 
پروفسور محمود ترابی نژاد، استاد دانشگاه لومالیندا
دکتر محمد ثابتی استاد دانشگاه کالیفرنیا جنوبی
دکتر آلن علی ناصح، متخصص اندودانتیکس

کنگره 13 انجمن اندودنتیست های ایران- مرداد 1389