دومین همایش بین المللی ایمپلنت خلیج فارس

The Second Persian Gulf Implant Congress
February 29 - March 2, 2012 Olympic Hotel, Tehran, Iran


خبر کنگره
دومین همایش بین المللی ایمپلنت خلیج فارس
10-12 اسفند ماه 1390

تهران،  هتل المپیک

رئیس کنگره : دکتر افشین حراجی
قائم مقام کنگره : دکتر علی حسنی
دبیر علمی کنگره : دکتر آرش خجسته
دبیر اجرایی کنگره : دکتر امین یمنی
مسئول سمعی بصری دکتر آرش زاهدی
طراحی آرم کنگره : دکتر محمد کیانی
گروه نویسندگان و سخنرانان:  دکتر محمد بیات، دکتر حمید محمود هاشمی، دکتر علی حسنی، دکتر مرضیه علی خاصی، دکتر بیژن اخوان آذری، دکتر حسام نوذری، دکتر رالف اسمیت، دکتر محمد رضا کریمی، دکتر حسین بهنیا، دکتر کاوه سیدان، دکتر محمد جعفریان، دکتر فرزین سرکارات، دکتر شانتال مالوز، دکتر شهرام طاهریان، دکتر احمد مسجدی، دکتر خامکچیان، دکتر حسن مهاجرانی، دکتر آرش خجسته، دکتر فریدون پور دانش، دکتر مسعود یغمایی، دکتر سید حسین مرتضوی، دکتر سید مهدی جعفری، دکتر عطا قراجه ای، دکتر امین یمنی، دکتر شهریار شهاب، دکتر رضا عمید، دکتر فرشید رایتی
کمیته اجرایی : نیما معتمدیان، کیخسرو خسرویانی، پدرام بخشانی، آرمین میرفصیحی

پیام دکتر حسین مرتضوی و دکتر افشین حراجی

به تمام همکاران، دانش پژوهان، دانشکده علوم و دانشجویان

درطی سالیان گذشته کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، کنگره و سمینارهای دندانپزشکی متعددی را با نام جعلی خلیج برگزار نموده و از این طریق سعی بر هویت بخشیدن به این عنوان جعلی نموده اند. انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران پس از برگزاری موفق اولین کنگره ایمپلنت خلیج فارس در آذر ماه سال 1389، اکنون اقدام به برگزاری دومین کنگره ایمپلنت خلیج فارس در تاریخ 10 الی 12 اسفند 1390 خواهد نمود. در این همایش سعی گردیده است تا ضمن دعوت از اساتید برجسته خارجی صاحب نظران معتبر داخلی از تجارب این عزیزان بهره مند گردد.
این همایش بزرگ دارای 12 امتیاز باز آموزی مداوم از وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی می باشد.
پیشاپیش حضور تمام اندیشمندان، فرهیختگان و صاحبنظران گرامی را دراین همایش بزرگ گرامی می داریم.

همکاران گرامی،اساتید بزرگوار، متخصصین و فرهیختگان گرامی، دانشجویان عزیز
سلام و احترام و همکاران برگزار کننده دومین همایش بین المللی ایمپلنت خلیج فارس را پذیرا باشید. این همایش به امید پروردگار از تاریخ 10 الی 12 اسفند ماه 1390 در هتل المپیک تهران و به همت انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران  برگزار خواهد شد.
جهت اعتلای این همایش بین المللی سعی بر آن خواهد بود تا درکنار متخصصین وصاحب نظران سرآمد کشورمان از حضور تنی چند از برجسته ترین اساتید جراحی دهان و فک و صورت سراسر دنیا استفاده شود تا بتوان آخرین دستاوردهای این رشته علمی را به بحث وتبادل نظر گذاشت. دراین راستا همایش دوم را با شعار «درمان ایمپلنت در ریج های آتروفیک» برگزار می نمائیم و برآن هستیم تا علاوه بر نشست های تخصصی در قالب پانل های متعدد، برنامه های آموزشی برای همکاران دندانپزشک درقالب مباحث علمی، جراحی های زنده وکارگاههای متنوع آموزشی و برگزاری جلسات پرسش و پاسخ همراه با نمایشگاه لوازم و تجهیزات ایمپلنت برغنای همایش بیفزائیم و تمام تلاش خود را برای ارائه تجارب علمی این رشته در جهت اعتلاء دانش ایمپلنتولوژی انجام خواهیم داد.
حضور آن همکار محترم را در دومین همایش بین المللی خلیج فارس پاس داشته و پذیرای  پیشنهادات شما در برگزاری هرچه بهتر آن می باشیم.
امیدواریم شاهد شرکت فعال شما همکار ارجمند باشیم. در پایان هدف اصلی این انجمن اعتلاء رشته ایمپلنتولوژی در کشور و به روز نمودن دانش این بخش از دندانپزشکی کشور خصوصاً از زاویه جراحی ایمپلنت است.

دومین همایش بین المللی ایمپلنت خلیج فارس 10 تا 12 اسفند ماه 1390

دومین کنگره بین المللی ایمپلنت خلیج فارس

دومین همایش بین المللی ایمپلنت خلیج فارس 10 تا 12 اسفند ماه 1390
دومین همایش بین المللی ایمپلنت خلیج فارس 10 تا 12 اسفند ماه 1390