کنگره 7 انجمن دندان پزشکان عمومی ایران | بهمن 1391


Album.jpg خبر کنگره
کنگره 7 انجمن دندان پزشکان عمومی ایران
17-20 بهمن ماه 1391 تهران- هتل المپیک

رئیس کنگره: دکتر محمدحسین ارگانی
دبیر علمی: دکتر عباس خدایاری

پیام دکتر باقر شهنی زاده
با هم یکی شدن را بیاموزیم
رنگ‌های گوناگون کنگره دندانپزشکی کشور ، این بار رنگین کمان چشم نواز  دیگری را در آسمان میهن مان به درخشش در می آورد.
آنچه در این میدان رقم می‌خورد دانش و علمی است که از سینه های پر جوش و خروش سخن دانان معرفت در باورهای جوشان عاشقان جوانه می‌زند. امروز دندانپزشکان کشورمان در تلاطم تاریخی ویژه ای بسر می‌برد و آنچه ما را سر به سر می‌کند عشق به پایداری این مرز و بوم است که امید را در نهان خانه دل یکایک مان آبیاری می‌کند.
ما از آن سلاله عشقیم که دست و دلمان به جان آمده و سینه‌مان مالامال از عشق در کوره آتش فردائی روشن می‌سوزد. چشم انداز امروز ما تراکم، تعدد و کثرت آنچه در تکرار می‌گنجد است، ولی زندگی تکرار تکرار نیست، بلکه باور، باور است یکی به کام دل، در دستگاه صداقت می‌نوازد، یکی به نعل وارونه در درگاه دغل‌کاری، نمد مالی می‌کند.
هر چند، هر چه بیشتر در کنار هم جمع شویم شگون و نیک بختی آن بیشتر است. اما، باید در این رهگذر پر خاطره و پیچ در پیچ از این همه جمع شدن‌ها، بجای کنار هم ایستادن با هم یکی شدن ها را بیاموزیم. امروز با هم در شاهراه با هم بودن ، چرخ یاوری باید تا بار سخاوت و پایمردی و صداقت را به عاریت گیرد تا به فردای تابناک دست یابیم. امروز چشم اینچنین می‌نگرد که ما در درون همان هستیم که در برون، اما امیدواریم در آینده دندانپزشکی، برگ ریزان پائیزی ناباروران خرد جمعی هر چه زودتر به میدان آمده و بهار دلدادگی و شیرین کامی بجای شور بخشی نشیند. دندانپزشکی امروز در علم و چشم انداز آینده دندانپزشکی در دانش، باید انباشتی از علم را باب درمان و معرفت انسان به بار نشاند.
بسوی دندانپزشکی امروز و چشم انداز آینده .

زمستان بهمن ماه ۹۱ را با حضور در کنگره هفتم بهاری می‌کنیم
تهران ـ هتل المپیک
۲۰-۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۱
lectures