کنگره 15 انجمن علمی پروستودنتیست‌های ایران
24 تا 27 آذر 1394 تهران، مرکز همایش های برج میلاد
موضوع کنگره: ارتقای علمی، تعالی بالینی


شورای برگزاری پانزدهمین کنگره

رئیس کنگره: دکتر عباس منزوی 
قائم مقام اول: دکتر اسماعیل اسدزاده    
دبیر اجرایی: دکتر اکبر فاضل
قائم مقام دبیر اجرایی: دکتر احمد روحانیون

دبیر مالی: دکتر مهدی جوان
کمیته نمایشگاه: دکتر محمد کاظمی
کمیته کارگاههای علمی: دکتر روزبه صدری منش
کمیته کارگاههای شرکتی: دکتر ساسان رسایی پور
کمیته شهرستان ها: دکتر امیرحسین سربازی
کمیته IT: دکتر پویا اصلانی
کمیته سمعی بصری: دکتر آرش زاهدی
کمیته ثبت نام: دکتر سولماز اسکندریون
کمیته پوستر:  دکتر حسن اذان گو
کمیته اجرایی پنل ها و دانشجویی: دکتر ساره حبیب زاده

کمیته علمی

 دکتر آتش رزم- دکتر اجلالی- دکتر قنبر زاده- دکتر مجیدی- دکتر امیرفیاض- دکتر یعقوبی- دکتر عظیمی زواره- دکتر زربخش- دکتر جلالیان- دکتر جوان- دکتر معصومی- دکتر گرامی پناه- دکتر سیادت- دکتر صادق پور- دکتر علی خاصی- دکتر ابوالحسنی- دکتر نوکار- دکتر مشرف- دکتر صالح صابر- دکتر وجدانی- دکتر قدسی- دکتر صدیق پور


پیام رئیس کنگره
با عرض سلام و احترام به کلیه همکاران عزیز؛

خداوند متعال را بسیار شاکرم که بنده را مورد لطف قرار داده و از حسن ظن هیات مدیره انجمن پروستودنتیست های ایران نیز کمال تشکر را دارم که مسئولیت برگزاری کنگره پانزدهم را به اینجانب واگذار نمودند.

دکتر عباس منزوی رئیس پانزدهمین کنگره علمی انجمن پروستودونتیست های ایرانبرگزاری چهارده کنگره بین المللی انجمن قطعا تجربیات گرانقدری را برای کنگره پانزدهم به همراه داشته است. رشته پروتزهای دندانی با توجه به گسترش آن در ابعاد مختلف ازجمله پروتزهای متحرک و ثابت، اکلوژن پروتزهای فک و صورت و استتیک و مخصوصا ایمپلنت های دندانی و Digital dentistry، دارای کاربرد وسیعی برای دندانپزشکان می باشد و همکاران با انگیزه زیادی به دنبال کسب آموزش و نوآوری ها و دیدن case ها و انتقال تجربیات اساتید می باشند. تم کنگره بر مبنای ارتقای علمی و تعالی بالینی تبیین شده است تا فرصتی برای ارائه تازه های این علم و هنر و کاربرد آن برای کل آحاد جامعه عزیزمان ایران اسلامی باشد.

تلاش می گردد پانل ها هدفمند و با توجه به نیاز شرکت کنندگان طراحی گردد و همراه با case presentation های مناسب و آموزنده و کارگاهای عملی باشد که همیشه مورد استقبال همکاران عزیز بوده است.
امید است که از نظرات تمامی پروستودونتیست های کشور در برگزاری این کنگره بی بهره نمانیم.

از کلیه همکارانی که در برگزاری این کنگره بزرگ و مهم بین المللی با نظرات، پیشنهادات و ایده های خود ما را یاری خواهند کرد پیشاپیش تشکر می نمایم.

با تشکر
دکتر عباس منزوی


پیام دبیر اجرایی کنگره
همکاران عزیز سلام؛

با عنایات خداوند متعال تیم برگزار کننده کنگره پانزدهم انجمن پروستودونتیست های ایران کار خود را آغاز کرد.
پیام دکتر اکبر فاضل دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره علمی انجمن پروستودونتیست های ایران
با این امید که با یاری همه صاحب نظران و اندیشمندان و دندانپزشکان بتوانیم آنچه را در خور شایسته شما عزیزان است را ارایه کنیم. با توجه به فاصله زمانی که تا برگزاری کنگره تا آذر ماه سال 94 داریم، لازم است قدم به قدم شما را در جریان تصمیم ها و اقدامات انجام شده قرار دهیم و لذا سایت انجمن به آدرس های (Iranprostho.com) و (iapr.ir) را به روز نمودیم.

از جمله اقدامات انجام شده در این دوره برگزاری ایجاد یک سامانه اطلاع رسانی ثبت نام و بازآموزی و ارسال مقاله در سایت انجمن می باشد و از شما بزرگواران درخواست داریم با مراجعه به سایت ضمن خبردار شدن از فعالیت های صورت گرفته و در حال اقدام، با رهنمودهای خود ما را یاری کنید.

دکتر اکبر فاضلپیام دبیر علمی کنگره
افتخار سازماندهی علمی پانزدهمین کنگره سالیانه انجمن پروستودونتیست های ایران به اینجانب سپرده شده است . سعی ما براین است که بتوانیم در این همایش بزرگ از منظر علمی پرقدرت و همه جانبه نگر توشه «بازگشت به خانه» پرباری را برای شرکت کنند گان فراهم کنیم. به این منظور تم کنگره امسال «ارتقای علمی، تعالی بالینی» رقم خورده است.

آنگونه که از مفهوم کلام مشخص است  تعالی علمی مفهومی فراتر از دانش محض تخصصی را در بردارد که حتی برای یک رشته تخصصی با گستره وسیع دانش و عمل و درمان های متنوع  بین رشته ای هنوز هم به نکات ظریفی در مدیریت جامع بیماران و رفتارحرفه ای و هم گامی با تکنولوژی و فناوری اطلاعات نیازمند است. بنابراین برنامه علمی کنگره پانزدهم حول محورهای
مدیریت دانش و مهارت های علمی پایه در درمان های پروتزی
ارایه موارد کلینیکی
معرفی  درمان های جدید تر
درس هایی که آموخته ایم شامل نقد و بررسی مبتنی برشواهد درمان های رایج ونوین  پروتزی
ارایه خدمات و درمان با رعایت اصول رفتارحرفه ای ومهارت های ارتباطی
مدیریت مقرون به صرفه و زمان مطب
سامان دهی خواهد شد.

مصمم هستیم که به روح تم انتخابی پایبند باشیم. به این دلیل ازتمام اساتید، پیشکسوتان، صاحبنظران و همکاران جوان صمیمانه تقاضا می کنم که با حضور در برنامه علمی کنگره پانردهم  با محورهای پیش گفت چه از طریق ارسال فعالیت های تحقیقی ودانش  کلینیکی و چه از طریق شرکت فعال دربرنامه های کنگره، ما را در هر چه پربارترساختن کنگره یاری نمایید.

با سپاس فراوان

دکتر لیلا صدیق پور
کنگره 15 انجمن پروستودنتسیت های ایران