دندان پزشکان      پیرا دندان پزشکان و دانشجویان      بازرگانان دندان پزشکی

برای معرفی درگذشتگان حوزه دندان پزشکی یا تکمیل و اصلاح اطلاعات موجود، لطفا مدارک و مطالب خود را به ایمیل ایردن بفرستید: [email protected]

The late Dr.Qolamhosein, Rahbari | ‫زنده یاد دکتر غلامحسین رهبری

The late Dr.Qolamhosein, Rahbari | ‫زنده یاد دکتر غلامحسین رهبری


دکتر غلام‌حسین رهبری رئیس اولین دوره هیأت مدیره انجمن رادیولوژی دهان فک و صورت ایران را در سال‌های 81 تا 84 بر عهده داشتند.
ایشان تا آخرین روزهای عمر خود در فعالیت‌های علمی و صنفی دندان‌پزشکی حضور فعال داشت.

پیام تسلیت دکتر جعفریان رئیس دانشگاه علوم‌پزشکی تهران
انالله و اناالیه راجعون
خانواده مرحوم استاد دکتر غلامحسین رهبری
فقدان استاد تلاشگر و صاحب‌نظر گروه رادیولوژی دهان و فک و صورت دانشکده دندان‌پزشکی دانشگاه، مرحوم آقای دکتر غلامحسین رهبری را به خانواده محترم، شاگردان ارجمند و دانشگاهیان گرامی خصوصاً همکاران ایشان در دانشکده دندان‌پزشکی تسلیت عرض می‌کنم. از خداوند منان برای ایشان غفران و رحمت واسعه و برای خانواده گرامی و همکاران و همکاران و شاگردان آن مرحوم صبر و اجر مسئلت می‌نمایم.
دکتر علی جعفریان
رئیس دانشگاه

پیام تسلیت دکتر عباس منزوی، استاد و رییس سابق دانشکده دندان‌پزشکی تهران
درگذشت استاد گرامی جناب آقای غلامحسین رهبری را به اساتید و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران و دانشکده دندانپزشکی و خانواده آن مرحوم تسلیت عرض می کنم و از خداوند طلب مغفرت برای ایشان و صبر برای بازماندگان خواستارم. استاد دکتر رهبرای الگوی علم و عمل و اخلاق و نظم بودند، ایشان استاد گروه بیوفیزیک دانشکده پزشکی بودند و موسس رشته رادیولوژی دهان و فک و صورت در کشور بودند. ایشان از پیشکسوتان و مایه افتخار جامعه دندانپزشکی کشور بوده و دانشجویان بسیار زیادی از ایشان بهره بردند.
دکتر عباس منزوی


Tags: شادوران, زنده یاد, مرحوم دکتر, درگذشته
تعداد نمایش ها: 1365
استان: تولد، تحصیل، کار: 
تهران
دانشگاه: 
تهران
حرفه | تخصص: 
رادیو
تاریخ رحلت: 
28 تیر 1394

بازگشت به فهرست