کنگره51 انجمن دندان‌پزشکی ایران_ثبت نام اینترنتی ۲۹ بهمن ۱۳۸۹

کنگره51 انجمن دندان‌پزشکی ایران_ثبت نام اینترنتی

ایردن، پایگاه دندان‌پزشکی ایرانیان- ثبت‌نام اینترنتی کنگره انجمن دندان پزشکی ایران به نیت کاستن از دشواری‌های معمول ثبت‌نام کنگره‌ها نظیر اتلاف وقت دندان پزشکان برای مراجعه حضوری و تحمیل فشار کاری به کادر اجرایی در روز اغازین همایش انجام می‌شود.
شورای برگزار کننده کنگره پنجاه و یکم تخفیف قابل توجهی را برای دندان‌پزشکانی که پیش از فرارسیدن ایام برگزاری کنگره ثبت نام کنند در نظر گرفته است.
ثبت‌نام در کنگره پنجاه و یک تنها به شکل آن‌لاین* و با مراجعه به سایت جدید انجمن دندان‌پزشکی ایران امکان پذیر است.
هزینه ثبت‌نام در این همایش بزرگ علمی به ترتیب زیر است:
- از بهمن89 تا پانزدهم فروردین 90، هشتاد هزار تومان
- از 16فروردین 90 تا 11اردیبهشت90، صد هزار تومان
- از 12اردیبهشت تا زمان برگزاری کنگره، صد و پنجاه هزار تومان
هزینه ثبت‌نام در کنگره برای تکنسین‌ها و بهداشت‌کاران 30هزار تومان و برای دانشجویان 20هزار تومان تعیین شده است.

*توضیح این که، واریز وجه آنلاین نبوده و  منظور از روش آنلاین درج شماره فیش و ثبت مشخصات شرکت کنندگان در وب فرم های موجود در دوسایت انجمن است. ایردن

اصل خبر (مصاحبه) منتشره در وب سایت انجمن را در زیر ملاحظه می کنید:
idaweb.ir
idaweb.png
آنچه در مورد نام نویسی کنگره باید بدانیم
دکتر محمد رمضانپور، مسئول کمیته ثبت نام: بدون اغراق نام نویسی کنگره از جمله پرزحمت ترین مسئولیت های کنگره است. از ثبت نام متقاضیان در ابتدای کار گرفته تا تحویل برگه امتیازها در انتهای کار و هزار جور فعالیت ریز و درشت دیگر؛ بین این دو مرحله از مشغله های این کمیته است. صحبت های دکتر رمضان پور مسئول کمیته ثبت نام را با هم می خوانیم:

1- آقای دکتر به عنوان اولین و مهم ترین سوال بفرمایید آیا روش های ثبت نام نسبت به گذشته تغییری پیدا کرده یا مانند سابق است؟
روش ثبت نام کنگره 51 نسبت به کنگره های قبلی در حال متحول شدن است و هدف ما این است که ثبت نام اینترنتی از طریق سایت انجمن ، جایگزین روش سنتی شود. امسال علاوه بر روش مرسوم در سال های گذشته (تهیه فیش بانکی و مراجعه به انجمن)، همکاران می توانند از روش زیر نیز استفاده کنند که البته لازم است یک بار دیگر تاکید کنم که ترجیح و توصیه ما استفاده از همین شیوه جدید به شرح ذیل است.:
• متقاضیان ثبت نام ابتدا به یکی از شعب بانک های عضو شتاب و یا بانک اقتصاد نوین مراجعه نموده و وجه ثبت نام را به شماره حسابهای اعلام شده واریز می نمایند. سپس با مراجعه به سایت انجمن اطلاعات فیش پرداختی را طی مراحل بسیار ساده ای در سایت وارده کرده و ثبت نام خود را به انجام می رسانند.
• شماره حساب 1-3292233-850-111 بانک اقتصاد نوین (کلیه شعب)
• شماره « شبا » IR 8405 5001 1185 0032 9223 3001 (کلیه شعب بانکهای عضو شتاب شبکه شتاب)
• سایت انجمن www.idaweb.ir

2- با توجه به این که امسال آخرین فرصت تمدید پروانه هاست پیش بینی شما از تعداد شرکت کنندگان کنگره چقدر است؟
در مورد پیش بینی تعداد متقاضیان با توجه به برگزاری کنگره های بسیار متنوع و متعدد که در طول سال های اخیر برگزار شده است و همچنین برنامه های کوتاه مدت و بازآموزی های مدونی که برگزار می شود، به نظر می رسد دندان پزشکان از نظر جمع آوری امتیاز برای تمدید پروانه ها مشکلی نداشته باشند. ولی به هر حال باید به این نکته توجه خاص داشت که ما با یک رویداد بزرگ و یک کنگره خاص که در برگیرنده تمامی برنامه های علمی تخصصی با محتوای بسیار خوب و جدید است روبرو هستیم. هر ساله دندانپزشکان بدون توجه به میزان امتیاز این کنگره صرفاً به جهت استفاده از مطالب علمی خوب و به روز آن از این کنگره استقبال خاصی می کنند و حتی می توان گفت این کنگره به جهت تعداد شرکت کننده از بزرگترین کنگره های منطقه می باشد. لذا ما برای ثبت نام از شرکت کنندها آمادگی لازم را داریم و سعی داریم پذیرای همه عزیزان به بهترین نحو ممکن باشیم.

3- آیا در روزهای کنگره نیز ثبت نام خواهیم داشت؟
با توجه به اینکه امسال شیوه جدیدی برای ثبت نام کنگره آغاز شده است، دندانپزشکان محترم باید سعی کنند در طول مدت زمان نسبتاً طولانی که برای ثبت نام اینترنتی پیش بینی شده ثبت نام خود را انجام دهند ولی به هرحال برای آن دسته از افرادی که موفق به ثبت نام اینترنتی نشوند ثبت نام در محل به صورت محدود و با پرکردن فرم های خاص و فیش مربوطه امکان پذیر است. بنده بعنوان مسئول ثبت نام با توجه به مشکلات پرکردن فرم ها در هنگام ثبت نام در محل کنگره، به دندانپزشکان عزیز پیشنهاد می کنم امسال اصلاً به گزینه ثبت نام در محل کنگره فکر نکنند و حتی المقدور قبل از شروع همایش، ثبت نام را انجام دهند. ثبت نام در محل با توجه به ظرفیت خالی موجود انجام می شود و در صورت پر شدن ظرفیت شاید به صورت وسیع امکان پذیر نباشد.

4- موضوع حضور و غیاب از موضوعات جذاب کنگره است آیا امسال بر حضور و غیاب شرکت کنندگان نظارت خواهید کرد؟
متاسفانه هر ساله هنگام برگزاری کنگره این موضوع مطرح می شود. اصولا باید به این نکته توجه کرد که آیا برنامه های کنگره آن قدر جذابیت دارد که افراد بدون توجه به این موضوع در سالن ها حاضر شوند و از مطالب مهمی که حتماً به طور روزمره با آن روبرو هستند استفاده کنند یا خیر.ولی به طور مشخص باید حضور همکاران محترم اعلام کنم که همانطور که در تمام همایشها در سایر کشورها مرسوم است ما نیز نسبت به حضور و غیاب حساسیت خاصی داریم و این موضوع در کنگره 51 به خوبی مدیریت خواهد شد.

5- هزینه ثبت نام کنگره سال آینده چقدر است؟
هزینه ی کنگره تا تاریخ 15/01/90 مبلغ 000ر800 ریال و تا تاریخ 10/02/90 مبلغ 000ر000ر1 ریال و از آن تاریخ تا روز برگزاری در صورت امکان و وجود ظرفیت 000ر500ر1 ریال خواهد بود. ضمنا دانشجویان با پرداخت مبلغ 000ر200 ریال و بهداشتکاران با مبلغ 000ر300 ریال می توانند در کنگره ثبت نام کنند.

6- با تشکر از حضور شما در این گفتگو آیا نکته ای برای یادآوری باقیمانده است؟
تنها نکته، تأکید مجدد بر لزوم توجه همکاران محترم به نحوه جدید ثبت نام است . امیدواریم با همکاری همه دندانپزشکان این شیوه که شاید در سال اول اجرا به علت نا آشنایی و مشکلات احتمالی اینترنتی خالی از اشکال نباشد به خوبی اجرا و پایه گذار سهولت امر ثبت نام و اطلاع رسانی در سال های آتی شود.
1389/12/14


Tags: کنگره 51 انجمن, سایت انجمن, ثبت نام آنلاین
خبر از:  Irden | ایردن، پایگاه دندان پزشکی
مطالب مرتبط:  انجمن دندان‌پزشکی ایران- رونمایی از سایت جدید
کنگره51 انجمن دندان‌پزشکی ایران_فراخوان نمایشگاه آثار هنری
کنگره51 انجمن دندان‌پزشکی ایران_تفاوت کنگره 51 با کنگره های قبلی، نظم و انضباط آن خواهدبود
کنگره51 انجمن دندان‌پزشکی ایران_ثبت نام اینترنتی، قدمی رو به جلو
کنگره51 انجمن دندان‌پزشکی ایران_محدودیت های پارکینگ، ثبت نام و رفتار شرکت کنندگان

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر