دکتر علی یزدانی به معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی منصوب شد‬ ۱۸ شهریور ۱۳۹۰

دکتر علی یزدانی به معاونت آموزشی سازمان نظام پزشکی منصوب شد‬

ایردن، پایگاه دندان پزشکی ایرانیان - برای اولین بار در سازمان نظام پزشکی کشور، سکان آموزش و پژوهش به یک دندان پزشک سپرده شد. به گزارش روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، دکتر سید شهاب الدین صدر در این حکم خطاب به دکتر یزدانی آورده است: با عنایت به سوابق درخشان و مراتب دانش، تجربه و تعهد جنابعالی به عنوان معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی منصوب می شوید.
این سمت از سال 1385 تا کنون به دکتر علی اصغر پیوندی‬ و قبل از ایشان در اختیار دکتر محمدرضا نوروزی‬ بود. دکتر علی یزدانی که در پرونده خود سوابق درخشانی چون ریاست انجمن دندان پزشکی ایران، نماینده دندان پزشکان در نظام پزشکی و برگزاری کنگره های علمی متعددی را دارد و در عرصه علمی توانسته به عنوان یک استاد فعال و موفق، دوره های متعدد آموزشی را برای دندان پزشکان برگزارنماید، در مسؤولیت جدید خود می تواند منشأ اثرات درخشانی برای برنامه های بازآموزی دندان پزشکان و فعالیت های پژوهشی در آن سازمان باشد.‬
اخبار صنفی و علمی دندانپزشکی, دکتر علی یزدانی, دندان پزشک متخصص ترمیمی

 ایردن- برای دکتر یزدانی در مسؤولیت جدید آرزوی موفقیت داریم‬. از آنجا که ایشان به عنوان یک دندان پزشک فعال به خوبی با انجمن ها و مراکز آموزشی کشور ارتباط و آشنایی دیرین دارد، امیدواریم با همکاری متقابل این عزیز با انجمن های دندان پزشکی، شاهد تحول برنامه های آموزشی و باز آموزی باشیم و همچنین همکاری تنگاتنگ سازمان نظام پزشکی با مراکز و مدیریت های پژوهشی دندان پزشکی را نیز با همت بلند خویش محقق نماید.

Tags: دکتر علی یزدانی, نظام پزشکی, انجمن دندان پزشکی
خبر از:  Irden | ایردن، پایگاه دندان پزشکی
مطالب مرتبط:  دکتر محمد بیات از عضویت صندوق تعاون نظام پزشکی استعفا داد

بازگشت به فهرست


دکترمحمدعلی افتخاری
Thank you for your approch to the new position of Dr Yazdani.
Eftekhari
نام گفتاورد
 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر