با جابجایی بخش بایگانی، راه اندازی کلینیک و دانشکده دندان پزشکی لرستان محقق می شود ۶ بهمن ۱۳۹۰

با جابجایی بخش بایگانی، راه اندازی کلینیک و دانشکده دندان پزشکی لرستان محقق می شود

اردشیر شیخ آزادی، قائم مقام وزیر بهداشت در بازدید سرزده از بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد با اشاره به اخذ موافقت اصولی ایجاد رشته دندان پزشکی توسط وزارت بهداشت در دانشگاه علوم پزشکی لرستان اظهار داشت: خدمات دندان پزشکی یکی از نیازهای اساسی در تامین سلامت مردم استان است.
وی گفت: در این راستا به زودی در طبقه زیرین پلی کلینیک تخصصی بیمارستان شهدای عشایر، کلینیک تخصصی دندانپزشکی با بهره‌مندی از خدمات سه متخصص دندانپزشکی و همچنین سایر دندانپزشکان شاغل در دانشگاه، راه اندازی خواهد شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان لرستان ادامه داد: با این اقدام به طور عملی مقدمات لازم و زیرساختهای ضروری برای ایجاد دانشکده دندان پزشکی در استان نیز فراهم می شود.
وی افزود: با جابجایی بایگانی اسناد پزشکی از محل پلی کلینیک بیمارستان شهدای عشایر خرم آباد و چیدمان اصولی فضاهای فیزیکی کلینیک تخصصی دندانپزشکی ایجاد خواهد شد.
شیخ آزادی همچنین در ادامه سخنان خود یادآور شد: همچنین در صدد هستیم که با هدف افزایش رضایتمندی کارکنان دانشگاه علوم پزشکی و با حذف فرانشیز بیمه ترمیم دندان، خدمات دندانپزشکی را به کارکنان دانشگاه به صورت رایگان ارائه کنیم.

با جابجایی بخش بایگانی، راه اندازی کلینیک و دانشکده دندان پزشکی لرستان محقق می شود


Tags: وزیر بهداشت, دانشکده دندان پزشکی لرستان
منبع:  مهر
مطالب مرتبط:  دانشکده دندان پزشکی لرستان دانشجو می پذیرد
یک میلیارد و سیصد میلیون تومان قرارداد دانشکده دندان پزشکی لرستان

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر