وجود دانشکده دندان پزشکي در استان البرز ضروری است ۳۱ تیر ۱۳۹۱

وجود دانشکده دندان پزشکي در استان البرز ضروری است

دکتر ناصري، رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: از بهمن امسال جذب دانشجوي دندان پزشکي در استان البرز آغاز می شود. دانشگاه علوم پزشکي البرز در حال حاضر داراي دانشکده هاي مختلفي از جمله پزشکي، پرستاري و مامايي، بهداشت و پيراپزشکي مي باشد و در اين ميان با توجه به اهميت بهداشت دهان و نياز جامعه، وجود دانشکده دندان پزشکي در استان تازه تاسيس البرز ضروري به نظر مي آمد.
وي ادامه داد: بر اساس همين ضرورت ما اقدام به فراهم ساختن شرايط و زيرساخت هاي لازم جهت تاسيس دانشکده دندانپزشکي نموديم تا بتوانيم هرچه سريعتر به اين امر مهم دست يابيم و تلاش ديگري را درجهت پيشرفت و سرافرازي اين مرزو بوم به نتيجه برسانيم.
دکتر ناصري افزود: سرانجام پس از ماه ها تلاش و برگزاري جلسات متعدد با مسؤلان مربوطه در وزارت بهداشت ، دکتر وحيد دستجردي مقام عالي وزارت با استناد به راي شوراي گسترش دانشگاه هاي علوم پزشکي موافقت اصولي تاسيس دانشکده دندانپزشکي البرز را صادر نمودند.
وي اظهار داشت: به دنبال اين موافقت من ميتوانيم اين خبر را اعلام کنم که از نيم سال دوم تحصيلي سال جاري ، براي اولين بار در استان البرزما اقدام به جذب و آموزش دانشجوي دندانپزشکي خواهيم نمود.
رييس دانشگاه علوم پزشکي البرز خاطر نشان کرد: درپرديس دانشگاه نيز که هم اکنون در حال ساخت ميباشد، محلي براي دانشکده دندانپزشکي درنظر گرفته شده است که بعد از اتمام ساخت و بهره برداري ، اين دانشکده نيز به آنجا منتقل خواهد شد.
دکتر ناصري در پايان خدمت به مردم را وظيفه خطيري دانست و بيان کرد: خدمت به خلق بزرگترين توفيق الهي است و مانيز تمام تلاش خود را براي جلب رضايت مردم و پيشرفت ميهن عزيزمان انجام مي دهيم.

Tags: افزایش دانشکده ها, دانشکده دندان پزشکی, استان البرز, وزارت بهداشت
منبع:  وب دا
مطالب مرتبط:  ما متولی سلامت مردمیم؛ نه حافظ منافع دندان‌پزشکان | دکتر فاضل
دندان پزشکان را به سرنوشت پزشکان عمومی دچار نکنیم

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر