جهاد دانشگاهی با تایید انجمن دندان پزشکی فلوشیپ ایمپلنت می دهد ۳ شهریور ۱۳۹۱

جهاد دانشگاهی با تایید انجمن دندان پزشکی فلوشیپ ایمپلنت می دهد

مدیر آموزش های تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی خبر داد: دانش آموختگان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران می توانند فلوشیب ایمپلنت ICOI اخذ نمایند

دکتر مجید رحمانی، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی این نهاد گفت: این مجموعه از سال 1384 به عنوان مبتکر دوره های جامع آموزش تخصصی دندانپزشکی در زمینه های مختلف ایمپلنت های دندانی، ترمیمی – زیبایی، ارتودنسی، پروتزهای ثابت و متحرک، اندودانتیکس، پریودانتیکس، دوره های آموزشی خود را با بهره گیری از اساتید مجرب و نام آشنای کشور طراحی و اجرا نموده و در طول سالهای اخیر الگویی کارآمد و موفق در زمینه بسط دانش و مهارتهای نوین دندانپزشکی در جامعه بوده است.
وی در ادامه با بیان این مطلب که تاکنون بیش از 4000 نفر از دندانپزشکان کشور از دوره های فوق بهره مند شده اند، اظهار داشت: این واحد با برگزاری این دوره های تخصصی موفق به گسترش درمان های پیشرفته ایمپلنت، ارتودنسی و ترمیمی – زیبایی توسط دانش آموختگان در سراسر کشور شده است.
مدیر آموزش های تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران با تاکید بر این مطلب که مدارک جهاد دانشگاهی از ارزش بالای داخلی و بین المللی برخوردار است، خاطر نشان کرد: آموزشهایی که توسط این نهاد ارائه می شود، با توجه به سابقه طولانی و درخشان آموزشی از کیفیت بالا  برخوردار است و با توجه به ویژگی های این دوره ها از جمله تعداد ساعات درسی، آموزش های تئوری و عملی، نداشتن جهت گیری سیستم های تجاری، اساتید مجرب و پیشگام بودن در این عرصه از سایر مراکز و موسساتی که در این حوزه مشغول به فعالیت هستند، برتری دارد.
دکتر رحمانی افزود: در این راستا طبق توافق بعمل آمده بین جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، انجمن دندانپزشکی ایران و IAO (نماینده رسمی ICOI در ایران) مقرر شد؛تسهیلات لازم جهت احراز مدرک فلوشیپ ایمپلنت ICOI که یکی از شناخته شده ترین مدارج مطرح بین­المللی در زمینه ایمپلنت­های دندانی است، برای دانش آموختگان جهاد دانشگاهی فراهم شود.
شایان ذکر است، فراگیران این نهاد، با ارائه مدرک پایان دوره خود دیگر نیازی به گذراندن 75 ساعت آموزش آکادمیک ایمپلنت را ندارند و کافی است مدارک بیماران درمان شده خود را طبق ضوابط ICOI به هیأت ممتحنه تحویل دهند. در ضمن می بایست در اولین کنگره بین المللی ICOI در خاورمیانه که از تاریخ 28 – 25 مهر ماه 91 برگزار می شود، ثبت نام نموده و در تاریخ 27 مهر ماه در امتحان کتبی فلوشیب ICOI شرکت نمایند. تمامی دانش آموختگانی که تمایل به اخذ مدرک فلوشیپ دارند باید حق عضویت ICOI را به IAO پرداخت نمایند.
دکتر رحمانی در خصوص هزینه ی این دوره ها یادآور شد: هزینه عضویت یک ساله ICOI با احتساب تخفیف ویژه، 130 دلار  و هزینه ثبت نام در کنگره ICOI و شرکت در آزمون فلوشیپ که از طریق جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران انجام می گیرد، 200،000 تومان است.
وی در پایان در رابطه با دانش آموختگانی که هنوز موفق به درمان تعداد لازم بیماران جهت اخذ مدرک فلوشیپ نشده اند، بیان داشت: برای این گروه از افراد تسهیلاتی فراهم شده است تا با ارائه مدرک درمانی قبل و بعد از درمان 3 بیمار که حداقل دارای 5 ایمپلنت مجموع باشد، مدرک ICOI Associate Fellowship صادر می شود.
مدیر آموزش های تخصصی دندانپزشکی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران در پایان علاوه بر شرایط ذکر شده برای احراز مدارک فلوشیب ایمپلنت به موارد زیر اشاره کرد و گفت:برای دریافت این مدرک، ارائهC.V شخصی، گواهینامه پایان دوره ایمپلنت های دندانی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، ارائه مدرک درمانی قبل و پس از درمان 25 بیمار، به طوری که مدارک 5 بیمار می بایست کامل  و علاوه بر دارا بودن کلیشه گرافی قبل و بعد از درمان، تصاویر فتوگرافی داخل دهانی آن ها نیز موجود باشد؛ الزامی است، همچنین همکاران می توانند مدارک بیماران خود را پس از گذراندن امتحان کتبی در محل کنگره ICOI در طول زمان عضویت یک ساله خود ارائه نمایند.
لازم به ذکر است، علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 86785 تماس حاصل نمایند.

----------

جدیدترین خبر سایت جهاد دانشگاهی:

يکشنبه 05 شهريور 1391
سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران منصوب شد.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، طی حکمی از سوی دکتر حسین بختو رییس جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران امیر لـله گانی به عنوان سرپرست معاونت آموزشی منصوب شد.
گفتنی است، پیش از این دکتر مجید رحمانی این سمت را بر عهده داشت.
جهاد دانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران مدارک تخصصی دندان پزشکی می دهد


Tags: جهاد دانشگاهی, آموزش تخصصی, دکتر مجید رحمانی
پروفایل در کلاب لبخند:  مجید رحمانی | Rahmani
منبع:  جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران | jdtums.ir
مطالب مرتبط:  دانشکده دندان پزشکی تهران بدون آزمون ورودی مسترشیپ ایمپلنت می دهد
صفحه مرتبط:  www.irden.ir/hamayesh/implant/icoi-me1.php

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر