دکتر خلیل طاهرزاده سامانی درگذشت ۲ مهر ۱۳۹۱

دکتر خلیل طاهرزاده سامانی درگذشت

ایردن، خبرگزاری دندان پزشکی ایرانیان- بنا به اطلاعاتی که از آقای دکتر محمدعلی افتخاری به ایردن رسید، دکتر خلیل طاهرزاده سامانی کمی قبل از نیمه شب گذشته، شنبه یکم مهر ماه 1391 در منزل خود در تهران درگذشت. ایشان استاد بازنشسته بخش بیماری های دهان دانشکده دندان پزشکی تهران بودند که پس از یک دوره طولانی بیماری قلبی، دیابت، پروستات و بیش از دو ماه بستری شدن در بیمارستان پس از بازگشت به منزل در اثر نارسایی کبد و کلیه به رحمت ایزدی پیوست.
دکتر طاهرزاده علاوه بر تخصص بیمارهای دهان و پریو که در دهه سی از لندن اخذ نمود در زمینه حافظ شناسی، شناخت شعر و عرفان و همچنین تاریخ ایران باستان مطالعات و مقالات مختلفی داشت. مراسم تشیع جنازه آن مرحوم فردا دوشنبه سوم مهر ماه از محل منزل ایشان انجام می شود و این استاد خوش قلب و نکونام در آرامگاه خانوادگی خود در بهشت زهرا به خاک سپرده خواهد شد.
ایردن، ضمن تسلیت به خانواده آن مرحوم و شاگردان و همکاران ایشان از کاربران محترم دعوت می کند برای شنیدن مصاحبه قبلی دکتر طاهرزاده و همچنین مصاحبه دکتر افتخاری و دکتر تابش به بخش ویژه ایشان مراجعه فرمایند. مصاحبه دکتر سندوزی و دکتر باکی هاشمی به زودی در این بخش منتشر خواهد شد.
لطفاً روی عکس زیر کلیک کنید:


دکتر خلیل طاهرزاده و دکتر محمدعلی افتخاری


Tags: دکتر خلیل طاهرزاده, متخصص بیماری های دهان, دانشکده دندان پزشکی تهران, استاد بازنشسته
خبر از:  Irden | ایردن، پایگاه دندان پزشکی
پروفایل در کلاب لبخند:  خلیل طاهرزاده | Taherzadeh
مطالب مرتبط:  دکتر خلیل طاهرزاده سامانی در بیمارستان شهید رجایی بستری شد
صفحه مرتبط:  www.irden.com/site/taherzadeh/
AV: 
فایل غیرمعتبر.

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر