دانشکده دندان پزشکی تهران بدون آزمون ورودی مسترشیپ ایمپلنت می دهد ۳ بهمن ۱۳۹۱

دانشکده دندان پزشکی تهران بدون آزمون ورودی مسترشیپ ایمپلنت می دهد

دکتر اکبر فاضل رییس دانشکده دندان پزشکی تهران در یک نشست خبری گفت: دوره دندان پزشکی عمومی 6 ساله است که از سطح خوب و بالایی برخوردار است ولی به دلیل پیشرفت‌های زیادی که در این رشته انجام گرفته و روز به روز درحال تغییر است و به دلیل حجم بالا نمی‌توان آن را در دروس آموزشی قرار داد به همین دلیل اقدام به برگزاری دوره‌های Mastership که دوره‌های آموزشی بین عمومی و تخصصی است، کردیم.
وی با بیان اینکه دوره Mastership در تمام رشته‌های دندان پزشکی و بر اساس اولویت راه‌اندازی می‌شود، افزود: هم اکنون این دوره یک ساله با 600 ساعت آموزش تئوری و عملی در رشته ایمپلنت تصویب شده و از اسفند سال جاری 8 نفر را پذیرش می‌کنند. ورودی به این دوره بدون نیاز به شرکت درآزمون بوده و فقط با انجام مصاحبه پذیرش می‌شوند.
دکتر نکوفر معاون امور بین‌الملل دانشکده دندانپزشکی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی تهران اولین دانشگاه در کشورمان است که توانسته مجوز تدریس به زبان انگلیسی و پذیرش دانشجوی خارجی را بگیرد. دوره‌های Mastership نیز برای دانشجوهای خارجی تعریف شده که به زبان انگلیسی ارایه می شود.
نکوفر عنوان کرد: این دسته از دانشجویان مانند دانشجویان ایرانی می‌توانند با نظارت اساتید بر بالین بیمار حضور یابند.
دکتر مجید رحمانی مسئول اجرایی راه‌اندازی دوره‌های کوتاه مدت، میان مدت و طولانی مدت آزاد تخصصی در ادامه افزود: با توجه به پیشرو بودن دانشگاه علوم پزشکی تهران در عرصه تولید علم، دانشکده دندان پزشکی برای اولین بار مبتکر و طراح دوره‌های بین تخصصی و عمومی در برگزاری دوره مسترشیپ بوده است.

Tags: دانشکده دندان پزشکی تهران, جهاد دانشگاهی, مسترشیپ, ایمپلنت
پروفایل در کلاب لبخند:  اکبر فاضل | Fazel
مجید رحمانی | Rahmani
منبع:  ایسنا
مطالب مرتبط:  جهاد دانشگاهی با تایید انجمن دندان پزشکی فلوشیپ ایمپلنت می دهد
صفحه مرتبط:  www.irden.com/site/afazel/

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر