حادثه | به خاطر بدهکاری، دندان دوستش را شکست و فرار کرد ۳۰ بهمن ۱۳۹۱

حادثه | به خاطر بدهکاری، دندان دوستش را شکست و فرار کرد

ماجراي دندان شكسته يك دوست قديمي

  دو دوست صميمي كه بايد با هم خسارت تصادفي را پرداخت مي كردند به جان هم افتادند و پرونده عجيبي را رقم زدند.
    مرد جوان در خانه دوستش مهمان بود كه كتك خورد و دندانش شكست.
    پيگيري اين پرونده از وقتي آغاز شد كه مردي دندان شكسته به كلانتري 168 سيزده آبان رفت و از بچه محل شان به خاطر كتك كاري شديد و شكسته شدن دندان هايش شكايت كرد. كيومرث وقتي در برابر ماموران كلانتري قرار گرفت، گفت: من و فرزاد از دوستان صميمي بوديم، قرار بود چند وقت پيش بدهي مشتركمان را پرداخت كنيم و با وجود اين كه اين مهلت تمام شده بود، اما دوستم به هيچوجه حاضر به پرداخت سهم خودش نبود. چند روز پيش كه براي حل اين موضوع به خانه شان رفته بودم در حضور مادر و برادرش من را به باد كتك گرفت و با وجود شكستن دندان هايم، به همراه اعضاي خانواده اش شروع به ناسزاگويي كرد.
    با ادعاهاي كيومرث با دستور بازپرس دانشور از شعبه 7 دادسراي شهرري مرد دندان شكسته پيش روي افسر پرونده ايستاد و در حالي كه ادعاي قبلي خود را تكرار كرد، گفت: در اين درگيري حتي فرصت دفاع از خودم را هم نداشتم. بازپرس شعبه 7 دادسراي شهرري با توجه به اين ادعاها دستور احضار فرزاد را صادر كرد و بعد از گذشت مدتي به خاطر عدم حضور وي در دادسرا و ادعاي خانواده اش مبني بر ترك خانه و فرار، حكم بازداشت سيار وي صادر شد. ماموران كلانتري با صدور اين حكم به خانه پدري فرزاد رفتند و در حالي كه خانواده اش مانند قبل ادعا مي كردند از سرنوشت وي اطلاعي ندارند، با ورود به خانه در كمال تعجب با پسرجوان روبه رو شدند كه در اتاق خواب خانه اش مخفي شده بود.
    اين دوست خشن در حالي كه هيچ راه فراري براي انكار اين موضوع نداشت، به كتك زدن كيومرث اعتراف كرد و گفت: به خاطر عصبانيت آني بوده كه دست به اين كار زدم و پشيمان هستم.


Tags: شکستن دندان, دادسرا, شکایت
منبع:  روزنامه ايران 5299

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر