تبریک بسیح دانشجویی برای حماسه احیای دانشگاه ع پ ایران ۲۲ فروردین ۱۳۹۲

تبریک بسیح دانشجویی برای حماسه احیای دانشگاه ع پ ایران

بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی ایران با ارسال اطلاعیه‌ای حمایت خود را از اقدام شایسته وزیر بهداشت در زمینه جدا سازی این دانشگاه از دانشگاه علوم پزشکی تهران اعلام کرد.
همزمان با جداسازی دانشگاه علوم پزشکی ایران از دانشگاه علوم پزشکی تهران، بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی ایران اطلاعیه ای را در زمینه حمایت خود را از این اقدام اعلام کرد.
متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

"بسم الله الرحمن الرحیم
« ثُمَّ أَنْزَلَ اللَّهُ سَکینَتَهُ عَلى‏ رَسُولِهِ وَ عَلَى الْمُؤْمِنینَ وَ أَنْزَلَ جُنُوداً لَمْ تَرَوْها وَ عَذَّبَ الَّذینَ کَفَرُوا وَ ذلِکَ جَزاءُ الْکافِرینَ * ثُمَّ یتُوبُ اللَّهُ مِنْ بَعْدِ ذلِکَ عَلى‏ مَنْ یشاءُ وَ اللَّهُ غَفُورٌ رَحیمٌ »
با درود به روح پر فتوح بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی ایران، حضرت امام خمینی (ره) و ارواح طیبه شهدای انقلاب و همچنین لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله) مبنی بر حضور در صحنه‌های حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی و با تشكر از تصمیم اخیر وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشكی استاد ارجمند جناب آقای دكتر طریقت منفرد در خصوص احیای مجدد دانشگاه علوم پزشكی ایران، بسیج دانشجویی این دانشگاه اعلام می‌دارد همان گونه كه بر همگان واضح و مبرهن است، پایه‌‌های این تصمیم بزرگ بر مبنای خدمت رسانی هرچه بیشتر به ملت شریف ایران و به دور از هرگونه جاه طلبی و نفسانیات اتخاذ شده است.
بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشكی ایران ضمن اعلام حمایت از این مهم و حضور صد در صدی در این احیای مبارک، این حماسه را به تمامی بانیان نظام سلامت و فراگیران علوم پزشكی تبریک عرض كرده و ضمن دعوت از كلیه جامعه دانشگاهی علی الخصوص دانشگاه علوم پزشكی ایران، خواستار همفكری، همكاری و یكدلی بین عزیزان می‌باشیم، تا به فضل پروردگار متعال، عنایات حضرت بقیه الله الاعظم – ارواحنا له الفداه – و در سایه راهنمایی‌ها و ارشادات رهبر معظم انقلاب، خدمتگزار ملت عزیزمان در عرصه سلامت باقی بمانیم و با تمام قدرت در مسیر رشد و تعالی دانشگاه گام برداریم.
در انتها ضمن آرزوی توفیق الهی برای جناب آقای دكتر اعتمادیان سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشكی ایران و همكارانشان، بار دیگر بیعت خود را با ایشان و مسئولان نظام در مسیر ارزش‌های امام راحل، انقلاب و رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای (حفظه الله) اعلام می‌داریم. باشد كه در عمل به این مهم از مسیر رضایت خداوند ذره‌ای غافل نشویم. "

Tags: بسیج دانشجویی, دانشگاه علوم پزشکی ایران, دانشگاه علوم پزشکی تهران, نظام سلامت
منبع:  مهر
مطالب مرتبط:  انحلال دانشگاه علوم پزشکی ایران
امشب تصویب شد که دانشگاه علوم پزشکی ایران مستقل شود
انحلال، ادغام و اینک انفصال و انتقال دانشگاه علوم پزشکی ایران
تعیین تکلیف تحصیل و سکونت دانشجویان دانشگاه ع پ ایران
دانشجویان علوم پزشکی می گویند به تصمیم مسؤولان اعتمادی نداریم
همه دچار هيجان شديم، بايد خود را كنترل كنيم
باید کیفیت را بالا برد و همچنین دریافتی خادمان عرصه درمان را نیز افزایش داد

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر