سیاست این دولت، ایجاد نشاط و امید در میان دانشجویان است ۲۰ شهریور ۱۳۹۲

سیاست این دولت، ایجاد نشاط و امید در میان دانشجویان است

دکتر محمد حسین آیتی با اعلام خبر کمک 200میلیارد ریالی برای ارتقای خدمات رفاهی دانشجویان علوم پزشکی، گفت: در حال حاضر سرانه رفاهی و فرهنگی دانشجویان تنها منبع مالی موجود برای ارائه خدمت به دانشجویان است که متاسفانه باید گفت علی‌رغم پیگیری‌های متعدد از سال 89 تاکنون افزایشی نداشته است، بر این اساس به‌ دلیل افزایش هزینه‌ها و شرایط موجود کشور این رقم به‌هیچ‌وجه پاسخگوی نیازهای حوزه دانشجویی و فرهنگی نیست و پیش‌بینی می‌شود که این کسری بودجه، موجبات بروز اشکالاتی در سیستم خدمت‌رسانی در دانشگاه‌ها در سال آتی تحصیلی شود.
وی به نشست اخیر معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌های علوم پزشکی اشاره کرد و گفت: وزیر بهداشت در این جلسه عنوان کرد سیاست این دولت، تدبیر امور رفاهی و فرهنگی دانشجویان و ایجاد نشاط و امید در میان دانشجویان است و مشکلات اعتباری این حوزه را به صورت ویژه پیگیری می‌کند.
آیتی افزود: پس از این نشست تیم کارشناسی معاونت دانشجویی و فرهنگی، کسری بودجه موجود را احصاء کرده و موضوع در نامه‌ای به دکتر هاشمی اعلام شد و در نهایت وی با توجه با اهتمامی که به حوزه دانشجویی و فرهنگی دارند، دستور ابلاغ اعتبار 200 میلیارد ریال را صادر کرد و این پول در روزهای آینده در حساب دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور خواهد بود.
وی ضمن تشکر و قدردانی از این اقدام، ابراز امیدواری کرد با توجه به اهمیت و حساسیت حوزه دانشجویی و فرهنگی، باقی‌مانده کسری بودجه حوزه دانشجویی و فرهنگی دانشگاه‌ها با مساعدت وزیر بهداشت در روزهای آینده تامین شود.


Tags: وزیر بهداشت, دانشگاه های علوم پزشکی
منبع:  ایسنا

بازگشت به فهرست


محمودی
آقای وزیر بهداشت در سفر اخیرش به قم، سرعتش بالای 150کیلومتربرساعت بود که هرچند راننده اش مقصر بود، در مصاحبه با خبرنگاران تقصیر را به گردن گرفت و عذرخواهی کرد
vazir-behdasht-sorat150km.jpg (21.66 کیلوبایت)
نام گفتاورد
 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر