مشکلات روانی؛ خیلی‌ها  مقاومت می کنند ۸ اسفند ۱۳۹۴

مشکلات روانی؛ خیلی‌ها مقاومت می کنند

دکتر رضا ملک زاده، معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت گفت: "خیلی از افراد در برابر موضوعات مرتبط با سلامت روان و اهمیت دادن به حوزه سلامت روان مقاومت می کنند. در حل مشکلات روانی نیاز به صبر و حوصله و پایداری داریم. نباید روان‌پزشکان از این مقاومت ها مایوس شوند و باید اطلاعات خود را مستند و مطالعات و پژوهش‌های خود را به طور دقیق‌تر ادامه دهند."

ایردن، پایگاه دندان‌پزشکی

دکتر رضا ملک زاده در جلسه معرفی انجمن سلامت روان ایران ( اسرا) با وزیر بهداشت با بیان این که مشکلات روانی در جامعه عوارض و عواقبی را در پی دارد، تاکید کرد: در حل مشکلات روانی نیاز به صبر و حوصله و پایداری داریم. خیلی از افراد در برابر موضوعات مرتبط با سلامت روان و اهمیت دادن به حوزه سلامت روان مقاومت می کنند.

معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت تاکید کرد: نباید روانپزشکان از این مقاومت ها مایوس شوند و باید اطلاعات خود را مستند و مطالعات و پژوهش های خود را به طور دقیق تری ادامه دهند.

وی همچنین، از آمادگی معاونت تحقیقات و فناوری در حمایت از طرح های پژوهشی حوزه سلامت روان خبر داد.

گفتنی است در جلسه انجمن سلامت روان ایران ( اسرا) که با حضور دکتر هاشمی وزیر بهداشت، دکتر ایازی مشاور وزیر در امور مشارکت های اجتماعی و سازمان های مردم نهاد و خیرین حوزه سلامت، دکتر سیاری معاون بهداشت و اعضای انجمن سلامت روان ایران صبح امروز در ستاد وزارت بهداشت برگزار شد، اعضای این انجمن نقطه نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص ارتقای سلامت روان ارائه دادند.


Tags: انجمن سلامت روان ایران, وزارت بهداشت
منبع:  ایردن | وبدا
مطالب مرتبط:  حوزه سلامت روان؛ عزم وزارت بهداشت جدی است

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر