ایران‌هلث؛ امسال شرکت‌های معتبر حضوری پررنگ دارند ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

ایران‌هلث؛ امسال شرکت‌های معتبر حضوری پررنگ دارند

دکتر حسین سلمان زاده، مدیر  نوزدهمین نمایشگاه ایران هلث گفت: در نمایشگاه امسال علاوه بر حضور شرکت های معتبر تجهیزات پزشکی ایرانی، شاهد مشارکت پر رنگ برندهایی هستیم که یا سال ها در ایران حضور نداشته اند و یا برای اولین بار شرکت کرده اند.

ایردن، پایگاه دندان‌پزشکی

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، صنایع دارویی و گردشگری سلامت (ایران هلث) باهدف رونمایی از فناوری های روز دنیا، ارتقای توریسم درمانی و حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان نخبه از 26 تا 29 اردیبهشت ماه در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.

دکتر حسین سلمان زاده، مدیر این نمایشگاه با اعلام خبر فوق گفت: در نوزدهمین نمایشگاه ایران هلث علاوه بر حضور شرکت های معتبر تجهیزات پزشکی ایرانی، شاهد مشارکت پر رنگ برندهایی هستیم که یا سال ها در ایران حضور نداشته اند و یا برای اولین بار شرکت کرده اند.
وی اظهار کرد :هدف از نمایشگاه های ایران هلث که دومین رویداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، صنایع دارویی و گردشگری سلامت در منطقه است و هر ساله با حضور جمع زیادی از شرکت های توانمند داخلی و خارجی برپا می شود به نمایش گذاشتن توانمندی های صنعت سلامت ایران است.
سلمان زاده تصریح کرد: رونمایی از فناوری های روز دنیا، ارتقای توریسم درمانی و حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان نخبه از جمله اهداف این نمایشگاه است.
سلمان زاده گفت: همچنین این نمایشگاه فرصت بسیار مناسبی است تا شرکت های فعال در این صنعت، دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست اندرکاران و متخصصان این صنعت قرار داده، فرصتی را فراهم می آورد تا فعالان این حوزه بتوانند، ارتباط بهتری با سایر نمایندگان شرکت ها برقرار کنند.
وی اظهار کرد :در نمایشگاه نوزدهم، شاهد ورود شرکت ها و موسسات تازه تاسیس تولید کننده، رونمایی از فناوری های جدید، برگزاری ملاقات های دوجانبه میهمانان و تجار خارجی با شرکت های داخلی به جهت امکان سنجی سرمایه گذاری و ایجاد رابطه های جدید و یا توسعه روابط تجاری مالی و فنی خواهیم بود.
مدیر نوزدهمین نمایشگاه ایران هلث گفت: همچنین شرکت در نشست هایی تجاری، کنفرانس ها و برنامه های جانبی این نمایشگاه می تواند، علاوه بر ارتقای سطح دانش و آگاهی تولید کنندگان و پژوهشگران، بستر مناسبی را به منظور آشنایی، تعامل و توسعه شرکت ها فراهم آورد.
نمایشگاه بین المللی ایران هلث، مهم ترین رویداد نمایشگاهی پزشکی کشور است که توسط شرکت صنعت سلامت نیوساد برگزار می شود و همه ساله با استقبال گسترده شرکت های فعال در زمینه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، صنایع دارویی و گردشگری سلامت همراه است.
این نمایشگاه که رویدادی سالانه در حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، صنایع دارویی و گردشگری سلامت در کشور به شمار می رود با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران و همکاری شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، انجمن ها و اتحادیه های فعال در این حوزه برگزار می شود.
نوزدهمین نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی، صنایع دارویی و گردشگری سلامت (ایران هلث) با حضور بیش از 600 شرکت و موسسه داخلی و خارجی و در فضایی بالغ بر 22 هزار متر مربع از 26 تا 29 اردیبهشت ماه در محل دایمی نمایشگاه های در محل دایمی نمایشگاه برگزار می شود.
علاقه مندان به کسب اطلاعات بیشتر می توانند، به نشانی اینترنتی www.iranhealthexhibition.org مراجعه کنند.


Tags: نمایشگاه دندان پزشکی, ایران هلث, تجهیزات دندان پزشکی
منبع:  ایردن | ایرنا

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر