جراحی پرماجرای بینی دکتر مهدی خواه! | دکتر علی مرسلی

جراحی پرماجرای بینی دکتر مهدی خواه! | دکتر علی مرسلی

ماجرا از اینجا آغاز شد که دکتر مهدی خواه جراح – دندان پزشک پس از یک فقره تصادف، یک فقره اصابت توپ میکاسای داخل سالنی فوتبال و یک فقره اصابت مشت حین درگیری بر سر جای پارک روبروی مطب ،تصمیم گرفت که دماغ تاب ورداشته خود را که آماج حملات و دوست و دشمن بود راینو- سپتوپلاستی کند و از شر کوهان دماغ تابدارش هم علاوه بر خر خر شبانه، خلاص شود!
تا اینجای کار موردی نداشت. مشکل از ان جا شروع شد که شوهرخواهر مهدی خواه که یک متخصص ای ان تی بود زحمت برداشتن این بار را از روی بینی او بر عهده گرفت.بعد از پایان موفقیت آمیز عمل جراحی و سپری شدن دوره نقاهت ،دوران حاد حضور دکتر مهدی خواه در اجتماع آغاز شد!
هر کدام از همکاران که می شنید مهدی خواه به جای اینکه دماغ خود را دست یک نفر خودی(جراح فک و صورت )بدهد به دست یک نخودی آن هم از جنس دشمن (متخصص گوش،حلق و بینی) داده است با کمال تاسف سری تکان می داد و او را به باد شماتت می گرفت! کار به جایی رسید که این خیانت بزرگ دکتر مهدی خواه به آرمان های دندانپزشکی دهان به دهان گشت و به گوش اساتید جراحی سابق او در دانشکده رسید. پیغام های سرزنش و عتاب پشت سر هم روانه مطب دکتر مهدی خواه می شد.هر قدر مهدی خواه می خواست توجیه کند که شوهر خواهرش زحمت جراحی را کشیده است، در عوض مخالفان عصبانی تر می شدند که چرا اصلا اجازه داده که خواهرش با یک نفر از قوای دشمن ازدواج کند!
سرانجام یکی از همکاران پیشنهاد کردبرای عادی سازی روابط با هم صنفی ها ، دکتر مهدی خواه از این عمل شنیع خود اعلام برائت کند . از جراحی انجام شده اعلان نارضایتی نماید، تاکید نماید که عمل بینی حق مسلم جراحان فک و صورت است و ای ان تی ها بروند و به همان شست و شوی گوش خود بپردازند!
دکتر مهدی خواه به خاطر رودربایستی که با شوهرخواهرش داشت علیرغم فشار زیاد همکاران، به چنین اعترافاتی تن در نداد ولی همیشه سعی می کرد در کنگره ها،بازآموزی ها و میهمانی ها دستش را حتی الامکان روی دماغش بگیرد تا داغ دل همکاران به خصوص جراحان فک و صورت را با یادآوری خیانت تاریخی اش به صنف،تازه نکند !


کاربر مرتبط:  دکتر علی مرسلی | Morsali
-:  Morsaliahari, Ali دکتر مرسلی اهری، علی

بازگشت به فهرست


 
متن پیام*
Upload files and imagesDrag files here to upload
Drag files here
هیچ نوشته ای یافت نشده است.
Send Cancel
محافظت در مقابل ربات های اسپم (کپچا)
بارگذاری تصویر
 

برای امکان اظهارنظر، باید به ایردن وارد شده باشید


The Singularity Is Near

Ray Kurzweil