دانشکده دندان پزشکی کیش

دانشکده دندان پزشکی کیش Kish Dental Faculty


دانشکده دندانپزشکی کیش

نام
دانشکده دندان پزشکی بین المللی پردیس کیش
تأسیس١٣۸۶
بنیانگذاردکتر اکبر فاضل
محل

١٣۸۶    کیش.  ساحل مرجان, پرديس بيین الملل

١٣۸۹    تهران. مرکز بهداشت شهید آیت واقع در خانی آباد نو، خیابان ماهانتاریخچه مدیران

  • دکتر سید جلال پور هاشمی  اگر اطلاعات ولو محدودی دارید، برای ثبت در تاریخ دندان پزشکی در فرم زیر بنویسید و ارسال نمایید:
  نام کامل*
  ایمیل شما*
  پیام*
  کپچا
  CAPTCHA
  حروفی را که در تصویر می بینید تایپ کنید*  سایر اطلاعات

   kish dental schoolدانشکده دندانپزشکی کیش

  برگرفته از وب سایت پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران
  دانشکده دندان پزشکی پردیس از اسفند ماه سال 1386 با پذیرش 50 نفر دانشجو در جزیره کیش آغاز به کار نمود و تاکنون سه دوره دانشجو به ترتیب طی سال های 1388 و1387 و 1386 از کنکور سراسری پذیرش نموده و اکنون آماده پذیرش چهارمین دوره در زمستان سال 1389 می باشد.
  دانشجویان ورودی سال86 پس از گذراندن دو سال علوم پایه تحصیلی در جزیره کیش و شرکت درامتحان جامع علوم پایه از فروردین  1389 در تهران به ادامه تحصیل  در دوره بالینی چهار ساله پرداخته اند.
  محل دانشکده دندان پزشکی در تهران، مرکز بهداشت شهید آیت واقع در خانی آباد نو، خیابان ماهان می باشد. ساختمان مرکز بهداشت به مساحت حدود 4000 متر مربع در سه طبقه به طور اساسی بازسازی شده و آماده بهره برداری گردیده است. ضمنا در کنار دانشکده ساختمانی به مساحتی در حدود 700 متر مربع جهت استقرار مرکز بهداشت بنا گردیده و آماده بهره برداری می باشد.
  دانشجویان ورودی سال 86 هم اکنون ششمین ترم تحصیلی خود را در دانشکده و بر بالین بیمار  آغاز نموده اند. در اسفند ماه سال 89 نیز دانشجویان ورودی 87 پس از شرکت در امتحان جامع علوم پایه از فروردین سال 1390 در تهران ترم پنجم تحصیلی خود را آغاز خواهند نمود.

  اساسنامه پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران
  آلبوم دانشکده
  اخبار دانشکده